•  
  •  
  •  
  •  
Naklejki wypukłe 3D - drukarnia naklejek

AKTUALNA PROMOCJA
Do końca października 2021 naklejki srebrnez rabatem 10%

Naklejki wypukłe 3D

druknaklejek

ODPORNE NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE

Trwałość naklejek w zależności od warunków ekspozycji
W przypadku naklejek bez dodatkowego laminowania deszcz, słońce, mróz oraz wysoka temperatura to czynniki które nie mają wpływu na trwałość i żywotność naklejek w minimalnym okresie 2-3 lat.
Na żywotność mają wpływ warunki eksploatacji i ekspozycji.
Głównym czynnikiem degradacji folii oraz kolorów jest promieniowanie UV. Mniejsza ekspozycja na słońce wpływa na wydłużenie trwałości folii i nasycenia kolorów nadruku. Dodatkowe laminowanie znacznie wydłuża trwałość kolorów, a nadruk staje się nie do usunięcia.

W przypadku ekspozycji naklejek wewnątrz pomieszczeń ich trwałość jest niemal nieograniczona, z biegiem czasu nasycenie barw pozostają bez zmian.
druknaklejek

DRUK FULL COLOR CMYK

Druk w skali CMYK
Oferowane przez nas naklejki mogą posiadać dowolny pełno kolorowy nadruk w przestrzeni barw CMYK. Nadruk na foliach bezbarwnej jest transparentny. W przypadku druku naklejek na foliach: bezbarwnej, srebrnej, lustrzanej chrom, holograficznej, szczotkowanej kolor biały nie występuje.
druknaklejek

DRUK NA 8 RÓŻNYCH FOLIACH

Wiele rodzajów folii
Naklejki wypukłe 3D do oznakowania produktów drukujemy na kilku rodzajach folii z różnymi efektami wizualnymi.
Naklejki te zamówisz drukowane na folii: standardowej białej, białej metallic, bezbarwnej, białej odblaskowej, srebrnej, szczotkowanej,lustrzanej srebrnej chrom, lustrzanej złoty chrom, folia metalizowana, srebrna, folii holograficznej.
Nadruk na foliach bezbarwnej jest transparentny.
W przypadku druku naklejek na foliach: bezbarwnej, srebrnej, lustrzanej chrom, holograficznej, szczotkowanej kolor biały nie występuje.
druknaklejek

NACINANIE DO DOWOLNEGO KSZTAŁTU

Dowolny kształt naklejek
Naklejka może posiadać dowolny kształt jednak nie mogą występować ostre kąty np. kwadraty, trójkąty muszą posiadać zaokrąglone naroża o minimalnym promieniu 3 mm.
Kolejnym ograniczeniem jest poziom skomplikowania kształtu wzoru, obrys kształtu nie może być wykonany z bardzo poszarpanych i nieregularnych linii. Najlepsze efekty wizualne uzyskuje się wykonując małe naklejki, efekt wypukłości najlepiej widoczny jest na naklejkach okrągłych.
druknaklejek

WYPUKŁA POWŁOKA Z ŻYWICY

Zalewanie żywicą
Po wydruku i wycięciu do kształtu naklejki zalewaną są specjalną, ultra przejrzystą żywicą utwardzaną promieniami UV. Elastyczna soczewkowa powłoka nadaje naklejce głębi i trójwymiarowości. Warstwa żywicy ma grubość około 1,2-1,8 mm i jest związana z warstwą folii z nadrukiem pełnokolorowym.
druknaklejek

DOWOLNY WYMIAR NAKLEJKI: MIN. 4mm, MAX. 200mm

Wymiary naklejek wypukłych 3D
W przypadku produkcji naklejek 3D: minimalny wymiar jednego boku, jak i najwęższego elementu naklejki to 4 mm. Maksymalny wymiar jednego z boków nie może przekraczać 200 mm. W zależności od kształtu maksymalne pole powierzchni naklejki może wynosić od 40 do 60 cm2.
druknaklejek

NAKLEJKI DOSTARCZAMY UMIESZCZONE NA ARKUSZACH

Arkusze z naklejkami
Naklejki 3D dostarczmy jako arkusze, na każdym arkuszu znajduje się kilka sztuk naklejek.
W przypadku druku dużych nakładów można zamówić naklejki w określonej ilości sztuk na arkuszu.

Naklejki wypukłe 3D, druk naklejek wypukłych do oznakowania produktów 3D naklejki - producent

Druk naklejek wypukłych, trójwymiarowych

Naklejki wypukłe pokryte są specjalną, elastyczną wypukłą powłoką żywicy poliuretanowej.

Dzięki zastosowaniu idealnie przezroczystej elastycznej żywicy naklejki uzyskują niepowtarzalny soczewkowy, szklany efekt wypukłości.

Tego typu naklejki mają szerokie zastosowanie w oznakowaniu produktów, maszyn i urządzeń, wyróżnij logo swojej firmy, dzięki efektowi 3D.

Naklejki 3D jako doskonały gadżet reklamowy

Naklejki te są idealny do promocji i kampanii reklamowych. Oferujemy druk zarówno niskich, jak i wysokich nakładów.
Naklejki wypukłe 3D mogą mieć dowolny wymiar i kształt, najlepszy efekt wizualny można uzyskać stosując mocno zaokrąglone kontury naklejek, dzięki czemu żywica lepiej rozlewa się na całej powierzchni naklejki, a efekt wypukłości i głębi efektu 3D jest jeszcze lepiej widoczny.

Druk naklejek 3D

Producent naklejek wypukłych 3D
Proces produkcji odbywa się przy użyciu własnych profesjonalnych urządzeń!

Zamów druk naklejek trójwymiarowych, wypukłych

Elastyczna żywica UV użyta do produkcji wypukłych naklejek jest odporna na zarysowania i wysoce odporna na uszkodzenia mechaniczne. Miękka, soczewkowa powłoka nadaje naklejce głębi i trójwymiarowości. Sama warstwa żywicy ma grubość około 1,2-1,8 mm i jest ściśle związana ze spodnią warstwą folii z pełnokolorowym zadrukiem. Soczewkowa wypukłość to efekt zjawiska menisku wypukłego - w fazie płynnej żywica rozlewa się na powierzchni naklejki, a przy jej krawędziach zakrzywia się w dół.

Naklejki żywiczne, wypukłe z efektem 3D

Naklejki mają powłokę o grubości która jest największa w centralnej jej części, a w obrębie krawędzi grubość ta płynnie zmniejsza się. Efekt wypukłości najlepiej jest widoczny dla naklejek o stosunkowo małych wymiarach, wraz ze wzrostem formatu naklejki efekt ten jest coraz mniej widoczny. Naklejki wypukłe, poliuretanowe 3D są odporne na działania warunków zewnętrznych, różnic temperatur i promieni UV. Naklejki te idealnie nadadzą się do oznakowania produktów.

Wszelkie ostre kąty i narożniki naklejek powinny być zaokrąglone, minimalny promień naroży to 3 mm. Minimalny wymiar jednego boku, jak i najwęższych elementów naklejki to 4 mm, maksymalny wymiar jednego z boków naklejki to 200 mm. W zależności od kształtu maksymalne pole powierzchni naklejki to od 40 do 60 cm2.

Jakość jest najważniejsza - zależy nam na pełnym zadowoleniu każdego klienta dlatego aby zapewnić najwyższą jakość druku naklejek zalecamy pliki dostarczać w wersji wektorowej, pozwoli to na dowolną zmianę wymiaru grafiki bez strat jakości. Grafiki rastrowe należy przygotowywać w wysokiej rozdzielczości. Szczegółową specyfikację jak przygotować pliki do druku znajdziesz w dziale POMOC.

Nie masz wzoru lub projektu - jeżeli nie posiadasz własnego projektu lub wzoru naklejek to zapewniamy również dodatkowe usługi projektowania. Na indywidualne zlecenie nasz dział graficzny opracuje dla Ciebie projekty naklejek, wraz z przygotowaniem plików na potrzeby produkcji co zagwarantuje najwyższą jakość ich wykonania.

Mnogość zastosowania - tworzymy wzory naklejek firmowych, reklamowych, informacyjnych, ostrzegawczych oraz specjalnego zastosowania. Wydrukujesz u nas naklejki i etykiety które znajdą zastosowanie w firmach produkcyjnych, sklepach, salonach sprzedaży, galeriach handlowych, serwisach, kinach, halach sportowych, fabrykach itp. Zamówisz u nas naklejki przeznaczone na promocje, jako gadżet reklamowy, na swoje produkty, na ściany, podłogi, szyby, witryny, samochody, tablice i szyldy reklamowe. Naklejki mogą być personalizowane, posiadać unikalną numerację seryjną, kody kreskowe, QR lub inne zmienne.
 
3D naklejki wypukłe doming

Producent naklejek 3D wypukłe
Naklejki wypukłe z efektem 3D, zalewane żywicą - produkcja
W związku z rozwojem, modernizacją i wprowadzeniem do użytku nowego sprzętu proces produkcji naklejek uległ pewnym istotnym zmianom. Oto kilka najważniejszych nowości jakie wprowadziliśmy w produkcji wypukłych naklejek 3D:

niższe koszty produkcji naklejek okrągłych!

bardzo szeroka paleta folii. Naklejki wypukłe z efektem 3D wykonujemy na foliach:

- biała standardowa lub biała z mocnym klejem
- biała metallic - NOWOŚĆ!
- bezbarwna (nadruk CMYK transparentny)
- biała odblaskowa
- srebrna, szczotkowana stal, folia metalizowana
- lustrzany srebrny chrom, folia metalizowana
- lustrzany złoty chrom, folia metalizowana
- srebrna, folia holograficzna (tęczowy hologram, folia metalizowana)

⋅ wprowadziliśmy zupełnie nowy typ żywicy, bardziej elastycznej. Żywica odporna jest na warunki zewnętrzne w tym promienie UV. Wypukła powłoka jest nieżółknąca, przeznaczona również do zastosowania na zewnątrz

niskie nakłady produkcyjne naklejek 3D - w zależności od wymiarów naklejki, druk już od 25 sztuk (tylko dla naklejek powyżej 40 cm2). W ramach jednego nakładu możemy wykonać dowolną ilość wzorów naklejek pod warunkiem zachowania tego samego rodzaju folii, kształtu i wielkości naklejki

⋅ krótsze czasy realizacji zleceń (realizacja niskich nakładów już w 4-5 dni robocze)

Przykładowe fotografie wykonywanych przez nas naklejek


Zobacz przykładowe fotografie oferowanych przez nas wypukłych naklejek 3D - poznaj jakość i precyzję ich wykonania.
Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!


Wypełnij poniższy formularz aby otrzymać wycenę


Jak możesz poznać koszty druku naklejek? Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać wycenę.
Prześlemy ją w pliku PDF na podany w formularzu adres e-mail.
Wycena zawiera: koszty produkcji, wysyłki oraz maksymalny czas realizacji zlecenia.Dowiedz się jak przygotować poprawnie plik do druku:
Pobierz makietę pliku

Pobierz makietę

Opis jak przygotować poprawnie plik do druku.

Pobierz przykładowy plik PDF

Pobierz przykładowy plik PDF

Przykład poprawnie przygotowanego pliku do druku.

srebrne matowe naklejki

Szczegóły techniczne i wiele więcej informacji

Wszelkie informacje o naklejkach znajdziesz w dziale POMOC.


Naklejki 3D drukowane wypukłe

wyceń swoje naklejki!