Naklejki magnetyczne, magnesy na samochód, lodówki, szafki metalowe Magnesy reklamowe

Magnesy na metalowe podłoża

Naklejki magnetyczne to wyjątkowy produkt, który pozbawiony jest warstwy klejącej dlatego też nazwa "naklejka magnetyczna" zamiennie jest używana z nazwą magnesy reklamowe lub magnesy samochodowe". Wykonujemy naklejki magnetyczne, magnesy reklamowe na samochody oraz lodówki. Od niedawna zamówisz je również z wycinane do dowolnego kształtu!

Magnesy o dowolnym kształcie

Poza wycinaniem w linii prostej (kwadraty i prostokąty) oferujemy wycinanie (DIE CUT) do dowolnego kształtu. Dotyczy to standardowych magnesów o grubości 0.4 mm. Magnesy oferujemy w wykończeniu matowym oraz połysk, w obu wypadkach istnieje możliwość dodatkowego laminowania również w wersji matowej lub połysk.
Od teraz twoje magnesy na lodówkę, metalowe szafki, tablice suchościeralne mogą mieć zupełnie dowolny kształt. Podstawowa zaleta tego produktu to łatwość w zastosowaniu takiej formy reklamy na wszelkich metalowych podłożach.
Reklama magnetyczna, samochodowa najlepiej sprawdzi się na płaskich powierzchniach. Blachy nadwozia nie mogą posiadać dużych przetłoczeń i obłości, gdyż mogłoby to obniżyć siłę przylegania planszy do karoserii.

Magnesy odblaskowe

Magnetyczne naklejki odblaskowe! - reklamuj się 24h w dzień i w nocy!
Oferujemy druk naklejek magnetycznych w wersji odblaskowej. Naklejki mogą zawierać pełnokolorową grafikę w palecie barw CMYK. Każde naklejki standardowo laminujemy laminatami foliowymi, dzięki czemu zarówno nadruk, jak i sama powłoka laminatu są w pełni odporne na uszkodzenia oraz niezmywalne pod wpływem chemii (benzyna, rozpuszczalniki).

Główne cechy naklejek magnetycznych

"Naklejki" magnetyczne przeznaczone są do aplikacji na wszelkich podłożach stalowych. Magnesy 0,7mm przeznaczone są na samochody te o grubości 0,4mm do pozostałych zastosowań. Magnesy są łatwe w montażu idealne do wielokrotnego stosowania.

Zastosowanie

Magnesy samochodowe 0,7mm znajdą zastosowanie na taksówkach (numery licencji), w wypożyczalniach samochodów (reklama usług), komisach i salonach samochodowych (cenniki), w serwisach i warsztatach (remont maszyn, wyłączenie z ruchu). Magnesy 0,4mm, z możliwością wycinania do dowolnego kształtu znajdą zastosowanie na tablicach, (szkoły, ośrodki szkolenia kierowców, szkolenie pracowników, organizacja pracy: 5S Kaizen, krzyże bezpieczeństwa). Magnesy jako gadżety: na szafki metalowe, lodówki, drzwi stalowe. Magnesy z opisami na regały magazynowe, pojemniki i kosze stalowe.

Magnesy na samochody
Magnesy na samochody lodówki szafki
Magnesy na samochód wycinane do dowolnego kształtu!

Magnesy reklamowe w wielu wymiarach

Maksymalny rozmiar jednego z boków naklejki to 60 cm. Standardowo folia jest produkowana w takiej szerokości. Duże naklejki muszą być podzielone na kilka osobnych arkuszy (naklejanych obok siebie) ze względu na dużą masę własną samej folii magnetycznej. Oferujemy również dodatkową opcję zaokrąglania narożników - promień naroży 6.4 lub 12.7 mm. Magnesy reklamowe można zamawiać również w wersji DIE CUT docinane do dowolnego nieregularnego kształtu.

Magnesy reklamowe laminowane, odporne na wszelkie warunki

Magnesy reklamowe na samochody laminujemy laminatami foliowymi, dzięki czemu naklejka jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i działanie chemii, detergentów, itp. (do wyboru laminaty połysk lub matowy)

Naklejka magnesowa składa się z kilku warstw gdzie spodnia część reklamy to cienka, elastyczna folia magnetyczna, która bezpośrednio przylega do powierzchni metalowych. Grubość folii, wpływająca na siłę przylegania, dobierana jest w zależności od przeznaczenia naklejek. W przypadku naklejek przeznaczonych na samochody nośnik magnetyczny ma grubość 0.7 mm. Wszelkie pozostałe magnesy reklamowe (na szafki, lodówki, itp.) posiadają nośnik magnetyczny o grubości 0.4 mm.

Jakość jest najważniejsza

- zależy nam na pełnym zadowoleniu każdego klienta dlatego aby zapewnić najwyższą jakość druku naklejek zalecamy pliki dostarczać w wersji wektorowej, pozwoli to na dowolną zmianę wymiaru grafiki bez strat jakości. Grafiki rastrowe należy przygotowywać w wysokiej rozdzielczości. Szczegółową specyfikację jak przygotować pliki do druku znajdziesz w dziale POMOC.

Nie masz wzoru lub projektu

- jeżeli nie posiadasz własnego projektu lub wzoru naklejek to zapewniamy również dodatkowe usługi projektowania. Na indywidualne zlecenie nasz dział graficzny opracuje dla Ciebie projekty naklejek, wraz z przygotowaniem plików na potrzeby produkcji co zagwarantuje najwyższą jakość ich wykonania.

Mnogość zastosowania

- tworzymy wzory naklejek firmowych, reklamowych, informacyjnych, ostrzegawczych oraz specjalnego zastosowania. Wydrukujesz u nas naklejki i etykiety które znajdą zastosowanie w firmach produkcyjnych, sklepach, salonach sprzedaży, galeriach handlowych, serwisach, kinach, halach sportowych, fabrykach itp. Zamówisz u nas naklejki przeznaczone na promocje, jako gadżet reklamowy, na swoje produkty, na ściany, podłogi, szyby, witryny, samochody, tablice i szyldy reklamowe. Naklejki mogą być personalizowane, posiadać unikalną numerację seryjną, kody kreskowe, QR lub inne zmienne.