•  
  •  
  •  
  •  
Naklejki magnetyczne - drukarnia naklejek

AKTUALNA PROMOCJA
Do końca października 2021 naklejki srebrnez rabatem 10%

Naklejki magnetyczne

druknaklejek

ODPORNE NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE

Trwałość naklejek w zależności od warunków ekspozycji
W przypadku naklejek bez dodatkowego laminowania deszcz, słońce, mróz oraz wysoka temperatura to czynniki które nie mają wpływu na trwałość i żywotność naklejek w minimalnym okresie 2-3 lat.
Na żywotność mają wpływ warunki eksploatacji i ekspozycji.
Głównym czynnikiem degradacji folii oraz kolorów jest promieniowanie UV. Mniejsza ekspozycja na słońce wpływa na wydłużenie trwałości folii i nasycenia kolorów nadruku. Dodatkowe laminowanie znacznie wydłuża trwałość kolorów, a nadruk staje się nie do usunięcia.

W przypadku ekspozycji naklejek wewnątrz pomieszczeń ich trwałość jest niemal nieograniczona, z biegiem czasu nasycenie barw pozostają bez zmian.
druknaklejek

DRUK FULL COLOR CMYK

Druk w skali CMYK
Oferowane przez nas naklejki mogą posiadać dowolny pełno kolorowy nadruk w przestrzeni barw CMYK. Nadruk na folii bezbarwnej jest transparentny, w przypadku druku naklejek na tej folii kolor biały nie występuje.
druknaklejek

DRUK NA BIAŁEJ FOLII LUB ODBLASKOWEJ, MAGNESY 0.4 LUB 0.7 MM

Magnesy 0,4 mm
Magnesy o tej grubości dedykowane są na elementy statyczne nie będą w ruchu, np. szafki, regały, tablice, lodówki i inne powierzchnie stalowe.

Magnesy 0,7 mm
Magnesy o tej grubości dedykowane są na samochody.
Z racji różnej grubości powłoki lakieru oraz samej blachy z jakiej wykonane jest nadwozie nie da się jednoznacznie określić maksymalnej prędkości przy jakiej można bezpiecznie użytkować magnes dla pojazdów w ruchu.

Wersja drukowana na folii białej
Naklejki standardowe drukujemy na folii białej w wersji połysk lub matowej. Obie folie mają identyczne właściwości, różnica jest tylko wizualna. Na powierzchni folii w wersji połysk sztuczne światło będzie się bardziej odbijać niż w przypadku folii w wykończeniu matowym.

Wersja drukowana na folii odblaskowej
Naklejki drukujemy na folii białej w wersji połysk. Z racji swojej specyficznej budowy fizycznej folia ta w rzeczywistości ma kolor lekko szary/srebrny. Nadruk na folii odblaskowej jest transparenty, wszystkie kolory nadruku poza czarnym będą miały właściwości odblaskowe.

druknaklejek

KSZTAŁT: CIĘCIE W LINII PROSTEJ LUB DOWOLNY KSZTAŁT

Dowolny kształt magnesów
Naklejki magnetyczne, magnesy na samochody, lodówki mogą posiadać dowolny kształt. Naklejki magnetyczne wykonujemy cięte w linii prostej (kwadraty i prostokąty), z zaokrąglonym narożami lub wycinane do nieregularnego kształtu.
Ograniczeniem w wycinaniu jest poziom skomplikowania kształtu. Obrys kształtu nie może być wykonany z bardzo poszarpanych i nieregularnych linii. Kształt magnesu powinien być maksymalnie prosty z łagodnym obrysem kształtu, bez ostrych kątów oraz wąskich elementów.
druknaklejek

OPCJA LAMINOWANIA NADRUK W 100% NIEZMYWALNY

Laminowanie
Jeżeli wymagasz od magnesów maksymalnej odporności na ścieranie i chcesz aby nadruk był w 100% niezmywalny skorzystaj z opcji laminowania laminatami foliowymi. Jest to szczególnie zalecane gdy naklejki mają kontakt z agresywną chemią (benzyna, rozpuszczalniki), silnymi detergentami oraz gdy są często przemywane lub szorowane.

Poza walorami uszlachetniającymi i wizualnymi, laminaty nadają naklejką odpowiednich właściwości - nadruk staje się w 100% niezmywalny i nieścieralny. Znacznie wydłuża się również żywotność kolorów ponieważ laminat zawiera filtr UV.

Możesz wybrać pomiędzy laminatami o wykończeniu matowym lub połysk.
druknaklejek

DOWOLNY WYMIAR, MAX. JEDEN BOK ~60cm

Maksymalny wymiar naklejek
W przypadku magnesów ogranicza nas szerokość materiału na którym drukowane są naklejki. Maksymalnie jeden bok naklejki może mieć 60 cm, drugi bok może posiadać dowolny wymiar.
druknaklejek

MAGNESY ROZCINANE NA POJEDYNCZE SZTUKI

Magnesy cięte na sztuki
Naklejki magnetyczne dostarczamy cięte jako pojedyncze sztuki, przygotowane bezpośrednio do użytkowania lub do rozdawania.

Naklejki magnetyczne, magnesy na samochód, lodówki, szafki metalowe Magnesy reklamowe

Magnesy na metalowe podłoża

Naklejki magnetyczne to wyjątkowy produkt, który pozbawiony jest warstwy klejącej dlatego też nazwa "naklejka magnetyczna" zamiennie jest używana z nazwą magnesy reklamowe lub magnesy samochodowe". Wykonujemy naklejki magnetyczne, magnesy reklamowe na samochody oraz lodówki. Od niedawna zamówisz je również z wycinane do dowolnego kształtu!

Magnesy o dowolnym kształcie

Poza wycinaniem w linii prostej (kwadraty i prostokąty) oferujemy wycinanie (DIE CUT) do dowolnego kształtu. Dotyczy to zarówno standardowych magnesów o grubości 0.4 mm jaki i samochodowych 0.7 mm. Magnesy oferujemy w wykończeniu matowym oraz połysk, w obu wypadkach istnieje możliwość dodatkowego laminowania również w wersji matowej lub połysk.
Od teraz twoje magnesy na lodówkę, metalowe szafki, tablice suchościeralne czy samochód mogą mieć zupełnie dowolny kształt. Podstawowa zaleta tego produktu to łatwość w zastosowaniu takiej formy reklamy m.in. na pojazdach bez obawy o uszkodzenie lakieru samochodu.
Reklama magnetyczna, samochodowa najlepiej sprawdzi się na płaskich powierzchniach. Blachy nadwozia nie mogą posiadać dużych przetłoczeń i obłości, gdyż mogłoby to obniżyć siłę przylegania planszy do karoserii.

Magnesy odblaskowe

Magnetyczne naklejki odblaskowe! - reklamuj się 24h w dzień i w nocy!
Oferujemy druk naklejek magnetycznych w wersji odblaskowej. Naklejki mogą zawierać pełnokolorową grafikę w palecie barw CMYK. Każde naklejki standardowo laminujemy laminatami foliowymi, dzięki czemu zarówno nadruk, jak i sama powłoka laminatu są w pełni odporne na uszkodzenia oraz niezmywalne pod wpływem chemii (benzyna, rozpuszczalniki).

Magnesy na samochody
Magnesy na samochody lodówki szafki
Magnesy na samochód wycinane do dowolnego kształtu!

Magnesy reklamowe w wielu wymiarach

Maksymalny rozmiar jednego z boków naklejki to 60 cm. Standardowo folia jest produkowana w takiej szerokości. Duże naklejki muszą być podzielone na kilka osobnych arkuszy (naklejanych obok siebie) ze względu na dużą masę własną samej folii magnetycznej. Oferujemy również dodatkową opcję zaokrąglania narożników - promień naroży 6.4 lub 12.7 mm. Magnesy reklamowe można zamawiać również w wersji DIE CUT docinane do dowolnego nieregularnego kształtu.

Magnesy reklamowe laminowane, odporne na wszelkie warunki

Magnesy reklamowe na samochody laminujemy laminatami foliowymi, dzięki czemu naklejka jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i działanie chemii, detergentów, itp. (do wyboru laminaty połysk lub matowy)

Naklejka magnesowa składa się z kilku warstw gdzie spodnia część reklamy to cienka, elastyczna folia magnetyczna, która bezpośrednio przylega do powierzchni metalowych. Grubość folii, wpływająca na siłę przylegania, dobierana jest w zależności od przeznaczenia naklejek. W przypadku naklejek przeznaczonych na samochody nośnik magnetyczny ma grubość 0.7 mm. Wszelkie pozostałe magnesy reklamowe (na szafki, lodówki, itp.) posiadają nośnik magnetyczny o grubości 0.4 mm.

Jakość jest najważniejsza - zależy nam na pełnym zadowoleniu każdego klienta dlatego aby zapewnić najwyższą jakość druku naklejek zalecamy pliki dostarczać w wersji wektorowej, pozwoli to na dowolną zmianę wymiaru grafiki bez strat jakości. Grafiki rastrowe należy przygotowywać w wysokiej rozdzielczości. Szczegółową specyfikację jak przygotować pliki do druku znajdziesz w dziale POMOC.

Nie masz wzoru lub projektu - jeżeli nie posiadasz własnego projektu lub wzoru naklejek to zapewniamy również dodatkowe usługi projektowania. Na indywidualne zlecenie nasz dział graficzny opracuje dla Ciebie projekty naklejek, wraz z przygotowaniem plików na potrzeby produkcji co zagwarantuje najwyższą jakość ich wykonania.

Mnogość zastosowania - tworzymy wzory naklejek firmowych, reklamowych, informacyjnych, ostrzegawczych oraz specjalnego zastosowania. Wydrukujesz u nas naklejki i etykiety które znajdą zastosowanie w firmach produkcyjnych, sklepach, salonach sprzedaży, galeriach handlowych, serwisach, kinach, halach sportowych, fabrykach itp. Zamówisz u nas naklejki przeznaczone na promocje, jako gadżet reklamowy, na swoje produkty, na ściany, podłogi, szyby, witryny, samochody, tablice i szyldy reklamowe. Naklejki mogą być personalizowane, posiadać unikalną numerację seryjną, kody kreskowe, QR lub inne zmienne.  

Przykładowe fotografie wykonywanych przez nas naklejek


Zobacz przykładowe fotografie oferowanych przez nas naklejek magnetycznych - poznaj jakość i precyzję ich wykonania.
Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!


Wypełnij poniższy formularz aby otrzymać wycenę


Jak możesz poznać koszty druku naklejek? Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać wycenę.
Prześlemy ją w pliku PDF na podany w formularzu adres e-mail.
Wycena zawiera: koszty produkcji, wysyłki oraz maksymalny czas realizacji zlecenia.


WYCEŃ SWOJE NAKLEJKI


PomocPodaj szerokość naklejki, wartość mierzoną w jej najszerszym punkcie. Wymiar należy podać w milimetrach.Szerokość naklejki

PomocPodaj wysokość naklejki, wartość mierzoną w jej najwyższym punkcie. Wymiar należy podać w milimetrach.Wysokość naklejki

Pomoc Istnieje ograniczenie co do minimalne ilości naklejek jakie można zamówić.

Ilość ta będzie inna dla każdego wymiaru naklejek i może być inna dla poszczególnych rodzajów folii.

Przykładowe, orientacyjne minimalne ilości zamówienia:

50x50 mm - minimum 100 sztuk
100x50 mm - minimum 50 sztuk
100x100 mm - minimum 35 sztuk
format A5 - minimum 12 sztuk
format A4 - minimum 6 sztuk
format A3 - minimum 3 sztuk

PomocDzięki laminowaniu nadruk jest w 100% niezmywalny. Dla tych naklejek stosujemy laminaty foliowe z filtrem UV, do wyboru laminat połysk oraz matowy.Laminaty
PomocPodkład magnetyczny o grubości 0.7 mm dedykowany jest dla samochodów i pojazdów w ruchu.

Podkład magnetyczny o grubości 0.4 mm dedykowany jest do wszelkich statycznych podłoży metalowych (lodówki, tablice magnetyczne, szafki stalowe, metalowe regały magazynowe, itp.)

PomocWersja odblaskowa reklamy magnetycznej posiada takie same cechy i właściwości i jak tradycyjne znaki drogowe. W nocy lub w ciemności po bezpośrednim skierowaniu źródła światła na powierzchnię reklamy cała grafika staje się całkowicie widoczna i czytelna jak w ciągu dnia!


Dowiedz się jak przygotować poprawnie plik do druku:
Pobierz makietę pliku

Pobierz makietę

Opis jak przygotować poprawnie plik do druku.

Pobierz przykładowy plik PDF

Pobierz przykładowy plik PDF

Przykład poprawnie przygotowanego pliku do druku.

srebrne matowe naklejki

Szczegóły techniczne i wiele więcej informacji

Wszelkie informacje o naklejkach znajdziesz w dziale POMOC.


Naklejki magnetyczne na samochody

wyceń swoje naklejki!