•  
  •  
  •  
  •  

AKTUALNA PROMOCJA
Do końca października 2021 naklejki srebrnez rabatem 10%

Naklejki warsztatowe-serwisowe

druknaklejek

ODPORNE NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE

Trwałość naklejek w zależności od warunków ekspozycji
W przypadku naklejek bez dodatkowego laminowania deszcz, słońce, mróz oraz wysoka temperatura to czynniki które nie mają wpływu na trwałość i żywotność naklejek w minimalnym okresie 2-3 lat.
Na żywotność mają wpływ warunki eksploatacji i ekspozycji.
Głównym czynnikiem degradacji folii oraz kolorów jest promieniowanie UV. Mniejsza ekspozycja na słońce wpływa na wydłużenie trwałości folii i nasycenia kolorów nadruku. Dodatkowe laminowanie znacznie wydłuża trwałość kolorów, a nadruk staje się nie do usunięcia.
druknaklejek

DRUK FULL COLOR CMYK

Druk w skali CMYK
Oferowane przez nas naklejki mogą posiadać dowolny pełno kolorowy nadruk w przestrzeni barw CMYK.
druknaklejek

DRUK NA FOLII BIAŁEJ POŁYSK

Folia biała
Naklejki warsztatowe drukujemy na folii białej w wersji połysk. Istnieje dodatkowa możliwości użycia laminatu foliowego połysk lub matowego, na powierzchni w wykończeniu matowym odbicia światła są zredukowane do minimum.
druknaklejek

KSZTAŁT: PROSTOKĄT Z ZAOKRĄGLONYMI ROGAMI LUB DOWOLNY INNY

Dowolny kształt naklejek
W standardzie wykonujemy naklejki w formie prostokąta z zaokrąglonymi narożami, jest możliwość aby naklejki posiadały dowolny inny kształt.
Jedynym ograniczeniem jest poziom skomplikowania kształtu naklejek. Obrys kształtu nie może być wykonany z bardzo poszarpanych i nieregularnych linii.
druknaklejek

OPCJA LAMINOWANIA NADRUK W 100% NIEZMYWALNY

Laminowanie
Jeżeli wymagasz od naklejek maksymalnej odporności na ścieranie i chcesz aby nadruk był w 100% niezmywalny skorzystaj z opcji laminowania laminatami foliowymi. Jest to szczególnie zalecane gdy naklejki mają kontakt z agresywną chemią (benzyna, rozpuszczalniki), silnymi detergentami oraz gdy są często przemywane lub szorowane.

Poza walorami uszlachetniającymi i wizualnymi, laminaty nadają naklejką odpowiednich właściwości - nadruk staje się w 100% niezmywalny i nieścieralny Znacznie wydłuża się również żywotność kolorów ponieważ laminat zawiera filtr UV.

Możesz wybrać pomiędzy laminatami o wykończeniu matowym lub połysk.
druknaklejek

WYMIAR STANDARDOWY 85X48 MM LUB DOWLONY INNY

Standardowy wymiar naklejek
W standardowej ofercie posiadamy naklejki w formacie 85x48 mm, jednak jest możliwość aby naklejki posiadały dowolny inny wymiar.
druknaklejek

NAKLEJKI ROZCINANE NA POJEDYNCZE SZTUKI

Naklejki cięte na sztuki
Naklejki warsztatowe dostarczamy w formie pojedynczych sztuk. Naklejki dodatkowo cięte są gilotyną do formatu kwadratów lub prostokątów, na każdym takim użytku naklejka jest nacięta do żądanego kształtu. Jest możliwość zamówienia naklejek rozkrawanych po kilka sztuk na arkuszach według dowolnego formatu.

Naklejki warsztatowe i serwisowe, druk naklejek dla warsztatówNaklejki wymiany oleju

Naklejki: wymiana oleju, rozrządu, serwis klimatyzacji

Nasze naklejki to gotowy produkt skierowany dla warsztatów i serwisów samochodowych. Nasza oferta obejmuje druk oraz przystosowanie projektu naklejki do wymagań Klienta. Posiadamy własny gotowy katalog wzorów z naklejkami. W ramach dostosowania projektu naklejki uzupełniamy ją we wszelkie dane teleadresowe warsztatu, dodatkowo umieszczamy przesłane logo firmy, a w razie konieczności dostosowujemy również kolorystykę naklejki.

Druk personalizowanych naklejek warsztatowych z własnym logo firmy

Naklejki przygotowujemy od podstaw począwszy od projektu, aż po druk w połączeniu z wycinaniem ploterem, dzięki czemu naklejki mogą mieć dowolną kolorystykę i dowolny kształt. Dysponujemy własnym parkiem maszyn dlatego realizujemy również zlecenia na wszelkiego innego typu naklejki/etykiety na maszyny i urządzenia przemysłowe i produkcyjne.

Naklejki dla warsztatów olej klima
Naklejki wymiany oleju klimy
Naklejki serwisowe - wymiana: oleju, rozrządu, serwis klimatyzacji

Personalizowane naklejki serwisowe

Naklejki dla warsztatów drukowane są w pełnym kolorze na folii samoprzylepnej, która w przeciwieństwie do etykiet papierowych jest odporna na wilgoć i zabrudzenia.

Indywidualne wzory i projekty etykiet warsztatowych

Ponadto można zamówić swój indywidualne projekt naklejek w oparciu o własne wymagania lub można również dostarczyć swój gotowy projekt do druku. W przypadku własnych projektów aby naklejki/etykiety miały maksymalnie wysoką jakość, zalecamy je dostarczać w formie wektorowej, pozwala to na dowolne skalowanie grafiki bez utraty jej jakości. 

Naklejki warsztatowe do zadań specjalnych!

Super wytrzymałe naklejki! - Wszelkie naklejki drukowane i nacinane po obrysie mogą być dodatkowo zabezpieczone laminatem foliowym. Znacznie wydłuża to żywotność kolorów oraz dodatkowo uodparnia to naklejki na uszkodzenia mechaniczne i działanie promieni UV. Naklejki laminowane są również odporne na działanie chemikaliów, paliw, detergentów, itp. Nadruku z takich naklejek nie da się zmyć bez ich uszkodzenia mechanicznego!

Przykładowe fotografie wykonywanych przez nas naklejek


Zobacz przykładowe fotografie oferowanych przez nas naklejek warsztatowych i serwisowych - poznaj jakość i precyzję ich wykonania.
Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!Kliknij w poniższy linki i wyślij do nas e-mail.
W odpowiedzi otrzymasz, w formie pliku PDF, naszą aktualną ofertę cenową wraz z katalogiem dostępnych wzorów.

Jak przygotować plik do druku ? Jak aplikować i przechowywać naklejki ? Jaka jest trwałość naklejek ?
wszystkie odpowiedzi na te pytania znajdziesz w dziale POMOC.
Naklejki dla serwisów wymiany oleju