•  
  •  
  •  
  •  
Naklejki DIE CUT - drukarnia naklejek

AKTUALNA PROMOCJA
Do końca października 2021 naklejki srebrnez rabatem 10%

Naklejki wycinane - die cut

druknaklejek

ODPORNE NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE

Trwałość naklejek w zależności od warunków ekspozycji
W przypadku naklejek bez dodatkowego laminowania deszcz, słońce, mróz oraz wysoka temperatura to czynniki które nie mają wpływu na trwałość i żywotność naklejek w minimalnym okresie 2-3 lat.
Na żywotność mają wpływ warunki eksploatacji i ekspozycji.
Głównym czynnikiem degradacji folii oraz kolorów jest promieniowanie UV. Mniejsza ekspozycja na słońce wpływa na wydłużenie trwałości folii i nasycenia kolorów nadruku. Dodatkowe laminowanie znacznie wydłuża trwałość kolorów, a nadruk staje się nie do usunięcia.

W przypadku ekspozycji naklejek wewnątrz pomieszczeń ich trwałość jest niemal nieograniczona, z biegiem czasu nasycenie barw pozostają bez zmian.
druknaklejek

DRUK FULL COLOR CMYK

Druk w skali CMYK
Oferowane przez nas naklejki mogą posiadać dowolny pełno kolorowy nadruk w przestrzeni barw CMYK. Nadruk na folii bezbarwnej jest transparentny, w przypadku druku naklejek na tej folii kolor biały nie występuje.
druknaklejek

DRUK NA FOLII BIAŁEJ LUB BEZBARWNEJ MAT/POŁYSK

Folia biała
Naklejki standardowe drukujemy na folii białej w wersji połysk lub matowej. Obie folie mają identyczne właściwości, różnica jest tylko wizualna. Na powierzchni folii w wersji połysk sztuczne światło będzie się bardziej odbijać niż w przypadku folii w wykończeniu matowym.

Folia bezbarwna
Folia ta występuje w wersji połysk, w przypadku druku na folii bezbarwnej nadruk jest transparentny. Drukując naklejki na tej folii nie uzyskamy koloru biały. Białe elementy w projekcie naklejki będą w tych miejscach transparentne/bezbarwne.
druknaklejek

WYCINANE Z PAPIEREM PODKŁADOWYM DO DOWOLNEGO KSZTAŁTU

Dowolny kształt naklejek
Naklejki DIE CUT są wycinane do indywidualny kształt wraz z papierem podkładowym.
Naklejka może posiadać dowolny kształt, jedynym ograniczeniem jest poziom skomplikowania jej kształtu. Obrys kształtu nie może być wykonany z bardzo poszarpanych i nieregularnych linii. Kształt również nie może posiadać długich, cienkich elementów, może to uniemożliwić wycięcie.
druknaklejek

OPCJA LAMINOWANIA NADRUK W 100% NIEZMYWALNY

Laminowanie
Jeżeli wymagasz od naklejek maksymalnej odporności na ścieranie i chcesz aby nadruk był w 100% niezmywalny skorzystaj z opcji laminowania laminatami foliowymi. Jest to szczególnie zalecane gdy naklejki mają kontakt z agresywną chemią (benzyna, rozpuszczalniki), silnymi detergentami oraz gdy są często przemywane lub szorowane.

Poza walorami uszlachetniającymi i wizualnymi, laminaty nadają naklejką odpowiednich właściwości - nadruk staje się w 100% niezmywalny i nieścieralny. Znacznie wydłuża się również żywotność kolorów ponieważ laminat zawiera filtr UV.

Możesz wybrać pomiędzy laminatami o wykończeniu matowym, połysk lub połysk metallic.
druknaklejek

DOWOLNY WYMIAR, MAX. JEDEN BOK ~65 cm

Maksymalny wymiar naklejek
W przypadku druku naklejek wycinanych DIE CUT ogranicza nas szerokość materiału na którym drukowane są naklejki. Maksymalnie jeden bok naklejki może mieć 65cm, drugi bok może posiadać dowolny wymiar.
druknaklejek

NAKLEJKI WYKRAWANE DO POJEDYNCZYCH SZTUK

Naklejki do rozdawnictwa
Naklejki DIE CUT dostarczamy wycięte jako pojedyncze sztuki, przygotowane idealnie do rozdawania.

Naklejki wycinane z papierem podkładowym DIE CUT Wycinamy naklejki DIE CUT

Naklejki o dowolnym kształcie z opcją laminowania

Dzięki wycinaniu w technologii FlexCut oferujemy produkcję naklejek drukowanych na foliach samoprzylepnych wraz z wycięciem razem z papierem podkładowym (docelowy kształt naklejki jest taki sam jak papieru podkładowego).
W ten sposób otrzymujemy gotowy produkt, który nie wymaga dodatkowej obróbki takiej jak rozcinanie z arkuszy na pojedyncze sztuki.

Idealne rozwiązanie dla małych i średnich nakładów

Naklejki Die Cut stanowią alternatywę dla sztancowania, które do tej pory było opłacalne tylko i wyłącznie dla wysokich nakładów. Wycinanie wraz z drukiem pełnokolorowym CMYK z możliwością stosowania płynnych przejść kolorów daje ogromne, wręcz nieograniczone możliwości w realizacji własnych pomysłów na naklejki reklamowe, promocyjne, gadżety czy jako elementy kampanii marketingowych.

Super odporne naklejki DIE CUT

Zamów wersję z laminatem matowym, połysk lub metalik! (glitter gloss metallic) efekt przypomina powierzchnię lakieru samochodu!

W przypadku laminowania nadruk staje się w 100% niezmywalny! Zamów już dziś i ciesz się swoimi wyjątkowymi, indywidualnymi naklejkami wyciętymi do dowolnego kształtu w dowolnej kolorystyce.

Naklejki wykrawane, wycinane die cut
Naklejka wycinana wraz z papierem
Naklejki DIE CUT wykrojone do kształtu wraz z papierem podkładowym

Naklejki o indywidualnym kształcie

Naklejki samoprzylepne wycinamy do kształtu razem z papierem podkładowym - proces polega na cyfrowym wycięciu kształtu naklejki wraz z jej spodnim nośnikiem, papierem podkładowym. Aby gotowy produkt spełniał oczekiwania należy pamiętać, aby kształt obrysu nie był ścieżką o bardzo skomplikowanej budowie (stosuj maksymalnie małą ilość punktów pośrednich na ścieżce obrysu). Bardziej wygładzona linia obrysu to efektywniejsza i szybsza produkcja, to również lepsze efekty cięcia, bez zadziorów i postrzępionego papieru. Istotne jest też, aby elementy ścieżki cięcia nie posiadały bardzo ostrych kątów oraz by elementy grafiki nie były zbyt cienkie, to również ma wpływ na jakość gotowego produktu.

Wydrukuj swoje super wytrzymałe naklejki!

Oferowane w tym dziale naklejki drukowane i nacinane po obrysie mogą być dodatkowo zabezpieczone specjalnym laminatem foliowym. Znacznie wydłuża on żywotność kolorów oraz dodatkowo uodparnia on naklejki na uszkodzenia mechaniczne i działanie promieni UV. Naklejki laminowane są również odporne na działanie chemikaliów, paliw, detergentów, itp. Nadruku z takich naklejek nie da się zmyć bez ich uszkodzenia mechanicznego! Wariant laminowania to gwarancja, że w 100% nadruk jest niezmywalny, jest to idealne rozwiązanie wszędzie tam gdzie warunki wymagają, aby nadruk był całkowicie odporny na wszelkie czynniki zewnętrzne.

Jakość jest najważniejsza - zależy nam na pełnym zadowoleniu każdego klienta dlatego aby zapewnić najwyższą jakość druku naklejek zalecamy pliki dostarczać w wersji wektorowej, pozwoli to na dowolną zmianę wymiaru grafiki bez strat jakości. Grafiki rastrowe należy przygotowywać w wysokiej rozdzielczości. Szczegółową specyfikację jak przygotować pliki do druku znajdziesz w dziale POMOC.

Nie masz wzoru lub projektu - jeżeli nie posiadasz własnego projektu lub wzoru naklejek to zapewniamy również dodatkowe usługi projektowania. Na indywidualne zlecenie nasz dział graficzny opracuje dla Ciebie projekty naklejek, wraz z przygotowaniem plików na potrzeby produkcji co zagwarantuje najwyższą jakość ich wykonania.

Mnogość zastosowania - tworzymy wzory naklejek firmowych, reklamowych, informacyjnych, ostrzegawczych oraz specjalnego zastosowania. Wydrukujesz u nas naklejki i etykiety które znajdą zastosowanie w firmach produkcyjnych, sklepach, salonach sprzedaży, galeriach handlowych, serwisach, kinach, halach sportowych, fabrykach itp. Zamówisz u nas naklejki przeznaczone na promocje, jako gadżet reklamowy, na swoje produkty, na ściany, podłogi, szyby, witryny, samochody, tablice i szyldy reklamowe. Naklejki mogą być personalizowane, posiadać unikalną numerację seryjną, kody kreskowe, QR lub inne zmienne.  

Przykładowe fotografie wykonywanych przez nas naklejek


Zobacz przykładowe fotografie oferowanych przez nas naklejek DIE CUT wycinane wraz z papierem podkładowym - poznaj jakość i precyzję ich wykonania. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!


Wypełnij poniższy formularz aby otrzymać wycenę


Jak możesz poznać koszty druku naklejek? Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać wycenę.
Prześlemy ją w pliku PDF na podany w formularzu adres e-mail.
Wycena zawiera: koszty produkcji, wysyłki oraz maksymalny czas realizacji zlecenia.Dowiedz się jak przygotować poprawnie plik do druku:
Pobierz makietę pliku

Pobierz makietę

Opis jak przygotować poprawnie plik do druku.

Pobierz przykładowy plik PDF

Pobierz przykładowy plik PDF

Przykład poprawnie przygotowanego pliku do druku.

srebrne matowe naklejki

Szczegóły techniczne i wiele więcej informacji

Wszelkie informacje o naklejkach znajdziesz w dziale POMOC.
DIE CUT, naklejki wycinane z papierem podkładowym

wyceń swoje naklejki!