•  
  •  
  •  
  •  
Naklejki z mocnym klejem  - drukarnia naklejek

AKTUALNA PROMOCJA
Do końca października 2021 naklejki srebrnez rabatem 10%

Naklejki z super mocnym klejem

druknaklejek

ODPORNE NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE

Trwałość naklejek w zależności od warunków ekspozycji
W przypadku naklejek bez dodatkowego laminowania deszcz, słońce, mróz oraz wysoka temperatura to czynniki które nie mają wpływu na trwałość i żywotność naklejek w minimalnym okresie 2-3 lat.
Na żywotność mają wpływ warunki eksploatacji i ekspozycji.
Głównym czynnikiem degradacji folii oraz kolorów jest promieniowanie UV. Mniejsza ekspozycja na słońce wpływa na wydłużenie trwałości folii i nasycenia kolorów nadruku. Dodatkowe laminowanie znacznie wydłuża trwałość kolorów, a nadruk staje się nie do usunięcia.

W przypadku ekspozycji naklejek wewnątrz pomieszczeń ich trwałość jest niemal nieograniczona, z biegiem czasu nasycenie barw pozostają bez zmian.
druknaklejek

DRUK FULL COLOR CMYK

Druk w skali CMYK
Oferowane przez nas naklejki mogą posiadać dowolny pełno kolorowy nadruk w przestrzeni barw CMYK.
Nadruk na folii bezbarwnej jest transparentny, w przypadku druku naklejek na tej folii kolor biały nie występuje.
druknaklejek

DRUK NA FOLII BIAŁEJ I BEZBARWNEJ SATYNOWEJ

Folia biała
Naklejki drukujemy na folii białej w wersji satynowej. Na powierzchni folii w wykończeniu satynowym ilość odbicia światła jest mniejsza niż w wypadku folii połysk.

Folia bezbarwna
Folia ta występuje w wersji satynowej, w przypadku druku na folii bezbarwnej nadruk jest transparentny. Drukując naklejki na tej folii nie uzyskamy koloru biały. Białe elementy w projekcie naklejki będą w tych miejscach transparentne/bezbarwne.

Istnieje dodatkowa możliwości użycia laminatu foliowego matowego lub w wersji połysk.
Użyty klej w obu foliach jest na tyle mocny, że naklejki można aplikować na powierzchniach z fakturą (podłoża szorstkie, matowe, malowane proszkowo, fakturowane plastikowe powierzchnie).
druknaklejek

NACINANIE DO DOWOLNEGO KSZTAŁTU

Dowolny kształt naklejek
Naklejka może posiadać dowolny kształt, jedynym ograniczeniem jest poziom skomplikowania jej kształtu. Obrys kształtu nie może być wykonany z bardzo poszarpanych i nieregularnych linii. Kształt również nie może posiadać długich, cienkich elementów, może to uniemożliwić nacięcie folii, a elementy naklejki mogą się urwać przy próbie odklejenia jej z papieru podkładowego.
druknaklejek

OPCJA LAMINOWANIA NADRUK W 100% NIEZMYWALNY

Laminowanie
Jeżeli wymagasz od naklejek maksymalnej odporności na ścieranie i chcesz aby nadruk był w 100% niezmywalny skorzystaj z opcji laminowania laminatami foliowymi. Jest to szczególnie zalecane gdy naklejki mają kontakt z agresywną chemią (benzyna, rozpuszczalniki), silnymi detergentami oraz gdy są często przemywane lub szorowane.

Poza walorami uszlachetniającymi i wizualnymi, laminaty nadają naklejką odpowiednich właściwości - nadruk staje się w 100% niezmywalny i nieścieralny. Znacznie wydłuża się również żywotność kolorów ponieważ laminat zawiera filtr UV.

Możesz wybrać pomiędzy laminatami o wykończeniu matowym lub połysk.
druknaklejek

DOWOLNY WYMIAR, MAX. JEDEN BOK ~133 cm

Maksymalny wymiar naklejek
W przypadku druku naklejek z mocnym klejem ogranicza nas szerokość materiału na którym drukowane są naklejki. Maksymalnie jeden bok naklejki może mieć 133 cm, drugi bok może posiadać dowolny wymiar.
druknaklejek

NAKLEJKI W ROLI, ARKUSZACH LUB ROZCINANE NA SZTUKI

Druk na roli lub arkusze
Naklejki z mocnym klejem możesz zamówić w dwóch wariantach.

Pierwszy wariant - naklejki tylko nacięte do kształtu, bez dodatkowego rozkroju - będzie to szeroka rola z naciętymi do kształtu naklejkami, odstęp między każdą naklejką wynosi około 2-3 mm. W przypadku dużych nakładów naklejki dostarczamy w formie wydruku w roli o szerokość 137 cm.

Drugi wariant - cały nakład podzielony jest na pojedyncze sztuki. Naklejki dodatkowo cięte są gilotyną do formatu kwadratów lub prostokątów, na każdym takim użytku naklejka jest nacięta do żądanego kształtu. W tym wariancie można również zamówić naklejki rozkrawane po kilka sztuk na arkuszach według dowolnego formatu.

Naklejki z super mocnym klejem na trudne podłoża Naklejki z mocnym klejem

Naklejki z najmocniejszym klejem!

Naklejki z klejem kauczukowym zastępujemy folią z jeszcze mocniejszym klejem! Od teraz naklejki z mocnym klejem zamówisz drukowane na podłożu białym i bezbarwnym, obie w wykończeniu satynowym.
Naklejki z super mocnym klejem to idealny produkt na "trudne" podłoża.

Druk naklejek na trudne podłoża

Wszędzie tam gdzie wymagana jest dużo większa siła kleju zalecamy zastosowanie dedykowanej folii z super mocnym klejem typu "Ultra Tack".
Klej ten jest stworzony i dedykowany do stosowania na „wymagających” powierzchniach. Super mocny klej dobrze również sprawdzi się na powierzchniach z fakturą (podłoża szorstkie, matowe, malowane proszkowo, fakturowane plastikowe powierzchnie).

Mocny klej z dużą siłą klejenia

Zarówno klej jak i folia została zaprojektowana do aplikacji na trudnych podłożach i tworzywach o niskiej energii powierzchniowej, zwłaszcza tworzywa: ABS, polietylen (PE) oraz polipropylen (PP). Materiał wykorzystywany do produkcji naklejek to bardzo plastyczna folia polimerowa. Producent zapewnia również gwarancję przyczepności folii do tak nietypowych podłoży jak beton, mur i płytki (przy zachowaniu ściśle określonych warunków aplikacji).
Zastosowany bardzo mocny klej Ultra Tack w tym produkcie charakteryzuje się blisko 62% większą siłą klejenia w  stosunku do kleju stosowanego w naklejkach standardowych.

Naklejki z mocnym klejem kauczukowym
Naklejki z super mocnym klejem
Naklejki z super mocnym klejem, idealne na "trudne" podłoża

Produkcja naklejek z mocnym klejem "Ultra tack"

Naklejki samoprzylepne z mocnym klejem - aby zapewnić pełną przyczepność i siłę przylegania należy powierzchnie odpowiednio oczyścić i odtłuścić. Pełna siła wiązania z podłożem następuję po upływie 24h, zalecana minimalna temperatura naklejania to minimum +10 stopni C. W przypadku powierzchni o większych nierównościach i o wyraźniejszej fakturze zalecamy podgrzanie folii co spowoduje jej uplastycznienie i łatwiejsze ułożenie i uformowanie do nierówności podłoża.

Jeżeli poszukujesz naklejek, których po naklejeniu nie da się usunąć bez ich uszkodzenia to polecamy zastosować naklejki plombowe zabezpieczające dostępne również w naszej ofercie.

Jakość jest najważniejsza - zależy nam na pełnym zadowoleniu każdego klienta dlatego aby zapewnić najwyższą jakość druku naklejek zalecamy pliki dostarczać w wersji wektorowej, pozwoli to na dowolną zmianę wymiaru grafiki bez strat jakości. Grafiki rastrowe należy przygotowywać w wysokiej rozdzielczości. Szczegółową specyfikację jak przygotować pliki do druku znajdziesz w dziale POMOC.

Nie masz wzoru lub projektu - jeżeli nie posiadasz własnego projektu lub wzoru naklejek to zapewniamy również dodatkowe usługi projektowania. Na indywidualne zlecenie nasz dział graficzny opracuje dla Ciebie projekty naklejek, wraz z przygotowaniem plików na potrzeby produkcji co zagwarantuje najwyższą jakość ich wykonania.

Mnogość zastosowania - tworzymy wzory naklejek firmowych, reklamowych, informacyjnych, ostrzegawczych oraz specjalnego zastosowania. Wydrukujesz u nas naklejki i etykiety które znajdą zastosowanie w firmach produkcyjnych, sklepach, salonach sprzedaży, galeriach handlowych, serwisach, kinach, halach sportowych, fabrykach itp. Zamówisz u nas naklejki przeznaczone na promocje, jako gadżet reklamowy, na swoje produkty, na ściany, podłogi, szyby, witryny, samochody, tablice i szyldy reklamowe. Naklejki mogą być personalizowane, posiadać unikalną numerację seryjną, kody kreskowe, QR lub inne zmienne.  

Przykładowe fotografie wykonywanych przez nas naklejek


Zobacz przykładowe fotografie oferowanych przez nas naklejek drukowanych z super mocnym klejem - poznaj jakość i precyzję ich wykonania.
Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!


Wypełnij poniższy formularz aby otrzymać wycenę


Jak możesz poznać koszty druku naklejek? Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać wycenę.
Prześlemy ją w pliku PDF na podany w formularzu adres e-mail.
Wycena zawiera: koszty produkcji, wysyłki oraz maksymalny czas realizacji zlecenia.Dowiedz się jak przygotować poprawnie plik do druku:
Pobierz makietę pliku

Pobierz makietę

Opis jak przygotować poprawnie plik do druku.

Pobierz przykładowy plik PDF

Pobierz przykładowy plik PDF

Przykład poprawnie przygotowanego pliku do druku.

srebrne matowe naklejki

Szczegóły techniczne i wiele więcej informacji

Wszelkie informacje o naklejkach znajdziesz w dziale POMOC.
Drukarnia naklejki druk produkcja

wyceń swoje naklejki!