Naklejki z super mocnym klejem na trudne podłoża Naklejki z mocnym klejem

Naklejki z najmocniejszym klejem!

Naklejki z klejem kauczukowym zastępujemy folią z jeszcze mocniejszym klejem! Od teraz naklejki z mocnym klejem zamówisz drukowane na podłożu białym i bezbarwnym, obie w wykończeniu satynowym.
Naklejki z super mocnym klejem to idealny produkt na "trudne" podłoża.

Naklejki samoprzylepne na trudne podłoża

Wszędzie tam gdzie wymagana jest dużo większa siła kleju zalecamy zastosowanie dedykowanej folii z super mocnym klejem typu "Ultra Tack".
Klej ten jest stworzony i dedykowany do stosowania na „wymagających” powierzchniach. Super mocny klej dobrze również sprawdzi się na powierzchniach z fakturą (podłoża szorstkie, matowe, malowane proszkowo, fakturowane plastikowe powierzchnie).

Siła klejenia większa o 62%

Zarówno klej jak i folia została zaprojektowana do aplikacji na trudnych podłożach i tworzywach o niskiej energii powierzchniowej, zwłaszcza tworzywa: ABS, polietylen (PE) oraz polipropylen (PP). Materiał wykorzystywany do produkcji naklejek to bardzo plastyczna folia polimerowa. Producent zapewnia również gwarancję przyczepności folii do tak nietypowych podłoży jak beton, mur i płytki (przy zachowaniu ściśle określonych warunków aplikacji).
Zastosowany bardzo mocny klej Ultra Tack w tym produkcie charakteryzuje się blisko 62% większą siłą klejenia w  stosunku do kleju stosowanego w naklejkach standardowych.
Jeżeli podłoże ma wyraźną fakturę czy nierówności podgrzej i dociśnij folię do podłoża po aplikacji naklejki.

Główne cechy naklejek z mocnym klejem

Naklejki z super mocnym klejem dedykowane są do zastosowania na powierzchniach chropowatych, z fakturą i nierównościami. Idealne do podłoży plastikowych, PP, PE, ABS. Klej użytych w tych naklejkach jest mocniejszy o ponad 60% niż klej standardowy!

Zastosowanie

Główne zastosowanie to wymagające podłoża z wyraźną fakturą i strukturą. Mocny klej idealnie sprawdzi się przy zastosowaniu na maszynach, narzędziach i innych urządzeniach budowlanych, rusztowaniach i drabinach. Naklejki te z powodzeniem zastosujesz na chropowatych elementach plastikowych quadów, gokartów, motocykli, skuterów, samochodach terenowych. Super mocny klej i wysoka elastyczność folii pozwala na trwałą aplikację na bramach garażowych czy elementach malowanych proszkowo.

Naklejki z mocnym klejem kauczukowym
Naklejki z super mocnym klejem
Naklejki z super mocnym klejem, idealne na "trudne" podłoża

Mocnym klej "Ultra tack"

Naklejki samoprzylepne z mocnym klejem - aby zapewnić pełną przyczepność i siłę przylegania należy powierzchnie odpowiednio oczyścić i odtłuścić. Pełna siła wiązania z podłożem następuję po upływie 24h, zalecana minimalna temperatura naklejania to minimum +10 stopni C. W przypadku powierzchni o większych nierównościach i o wyraźniejszej fakturze zalecamy podgrzanie folii co spowoduje jej uplastycznienie i łatwiejsze ułożenie i uformowanie do nierówności podłoża.

Jeżeli poszukujesz naklejek, których po naklejeniu nie da się usunąć bez ich uszkodzenia to polecamy zastosować naklejki plombowe zabezpieczające dostępne również w naszej ofercie.

Jakość jest najważniejsza

- zależy nam na pełnym zadowoleniu każdego klienta dlatego aby zapewnić najwyższą jakość druku naklejek zalecamy pliki dostarczać w wersji wektorowej, pozwoli to na dowolną zmianę wymiaru grafiki bez strat jakości. Grafiki rastrowe należy przygotowywać w wysokiej rozdzielczości. Szczegółową specyfikację jak przygotować pliki do druku znajdziesz w dziale POMOC.

Nie masz wzoru lub projektu

- jeżeli nie posiadasz własnego projektu lub wzoru naklejek to zapewniamy również dodatkowe usługi projektowania. Na indywidualne zlecenie nasz dział graficzny opracuje dla Ciebie projekty naklejek, wraz z przygotowaniem plików na potrzeby produkcji co zagwarantuje najwyższą jakość ich wykonania.

Mnogość zastosowania

- tworzymy wzory naklejek firmowych, reklamowych, informacyjnych, ostrzegawczych oraz specjalnego zastosowania. Wydrukujesz u nas naklejki i etykiety które znajdą zastosowanie w firmach produkcyjnych, sklepach, salonach sprzedaży, galeriach handlowych, serwisach, kinach, halach sportowych, fabrykach itp. Zamówisz u nas naklejki przeznaczone na promocje, jako gadżet reklamowy, na swoje produkty, na ściany, podłogi, szyby, witryny, samochody, tablice i szyldy reklamowe. Naklejki mogą być personalizowane, posiadać unikalną numerację seryjną, kody kreskowe, QR lub inne zmienne.