Naklejki dwustronne, druk naklejek dwustronnych na szyby Drukujemy naklejki dwustronne

Naklejki z grafiką z obu stron

Naklejki dwustronne przeznaczone do naklejania na szybach. Nadruk z obu stron naklejki może być zupełnie inny! Dzięki zastosowaniu specjalnej folii z warstwą blokującą przenikanie światła naklejki doskonale sprawdzają się w reklamie jak i w formie elementów informacyjno - ostrzegawczych stosowanych na szybach, witrynach i drzwiach szklanych.

Dowolny nadruk dwustronny

Oferujemy pełnokolorowy druk wraz z nacinaniem do dowolnego kształtu co daje ogromne możliwości w tworzeniu naklejek. Naklejki dwustronne to nasz kolejny kluczowy produkt w naszej ofercie. W wypadku tych naklejek grafika znajduje się zarówno po stronie kleju (druk od strony klejowej) jak i na wierzchniej warstwie folii.


Blokada przenikania światła

Obustronny druk pozwala na naklejanie folii na szklanych powierzchniach zarówno od środka jak i na zewnątrz. W obu przypadkach treść naklejki jest czytelna i wyraźna z obu stron bez obawy o wzajemne przenikanie się grafiki. Warstwa blokująca światło umożliwia stosowanie tego typu naklejek w miejscach dużego natężenia światła (np. doświetlane witryny w centrach handlowych).

Dwustronny druk, dowolny kształt

Pełnokolorowe naklejki dwustronne doskonale sprawdzają się w reklamie użytkowej wszędzie tam gdzie wymagana jest aplikacja grafik czytelny obustronnie. Naklejki mogą mieć dowolną formę informacyjno - ostrzegawczą - na szklane drzwi wejściowe, szyby, witryny, itp.
Jeżeli chcesz unikać klejenia dwóch osobnych wydruków z obu stron szyby to właśnie trafiłeś na idealny produkt - rozwiązanie to jedna naklejka z obustronną grafiką.

Główne cechy naklejek dwustronnych

Naklejki które można stosować na szybach i naklejać je od wewnętrznej lub zewnętrznej części okna/witryny z zachowaniem czytelności grafiki z obu stron! Naklejki te doskonale sprawdzą się tam gdzie wymagana jest obustronna czytelność grafiki. Duże naklejki można łatwo i wygodnie naklejać metodą na mokro. Grafika z obu stron folii może być różna.

Zastosowanie

Naklejki dwustronne z drukiem od strony kleju głównie stosuje się na szybach i witrynach restauracji, kawiarni, sklepów, aptek czy w innych punktach handlowych i usługowych. Duży format pozwala na oklejenie całości lub fragmentu szyby. Naklejki dwustronne o małym formacie często stosuje się na drzwiach wejściowych z informacjami o godzinach otwarcia, metodach płatności promocjach, rabatach, programach lojalnościowych. Naklejki te używane są również przez salony sprzedaży samochodów, serwisy i warsztaty.

Dwustronne naklejki drukowane na folii
Dwustronna naklejka na szybę
Naklejki dwustronne na szybę (druk obustronny, pełnokolorowy)

Obustronne naklejki

doskonale sprawdzą się w sklepach, aptekach, bankach, punktach usługowych, handlowych i wszędzie tam gdzie wymagana jest czytelność grafiki z obu stron. Co ważne nadruk z obu stron naklejki może być zupełnie inny.

Dwustronny druk naklejek wykonujemy zarówno dla dużych formatów wycinanych w linii prostej oraz dla indywidualnych naklejek wycinanych do dowolnego kształtu i wymiaru (w tym naklejki o nieregularnych i nietypowych kształtach). Maksymalny wymiar jednego boku naklejki to około 125-130 cm.

Jakość jest najważniejsza

- zależy nam na pełnym zadowoleniu każdego klienta dlatego aby zapewnić najwyższą jakość druku naklejek zalecamy pliki dostarczać w wersji wektorowej, pozwoli to na dowolną zmianę wymiaru grafiki bez strat jakości. Grafiki rastrowe należy przygotowywać w wysokiej rozdzielczości. Szczegółową specyfikację jak przygotować pliki do druku znajdziesz w dziale POMOC.

Nie masz wzoru lub projektu

- jeżeli nie posiadasz własnego projektu lub wzoru naklejek to zapewniamy również dodatkowe usługi projektowania. Na indywidualne zlecenie nasz dział graficzny opracuje dla Ciebie projekty naklejek, wraz z przygotowaniem plików na potrzeby produkcji co zagwarantuje najwyższą jakość ich wykonania.

Mnogość zastosowania

- tworzymy wzory naklejek firmowych, reklamowych, informacyjnych, ostrzegawczych oraz specjalnego zastosowania. Wydrukujesz u nas naklejki i etykiety które znajdą zastosowanie w firmach produkcyjnych, sklepach, salonach sprzedaży, galeriach handlowych, serwisach, kinach, halach sportowych, fabrykach itp. Zamówisz u nas naklejki przeznaczone na promocje, jako gadżet reklamowy, na swoje produkty, na ściany, podłogi, szyby, witryny, samochody, tablice i szyldy reklamowe. Naklejki mogą być personalizowane, posiadać unikalną numerację seryjną, kody kreskowe, QR lub inne zmienne.