Naklejki z klejem kropkowym, druk naklejek z klejem easy dot Naklejki z klejem kropkowym

Naklejaj bez pęcherzy i bąbli powietrza!

Kleju w formie kropek ułatwia naklejanie i pozycjonowanie naklejek tuż po wstępnym montażu. Naklejanie na docelowe podłoże staje się niezwykle łatwe. Możliwe jest wielokrotne pozycjonowanie folii oraz absolutna pewność, że pod warstwą folii nie powstaną pęcherze powietrza jak to zdarza się w przypadku folii z klejem standardowym.

Naklejki z klejem kropkowym to również doskonałe rozwiązanie dla osób nie posiadających odpowiedniej wiedzy oraz umiejętności przy aplikacji dużych brytów folii.

Łatwość montażu i usuwania naklejek

Tego typu naklejki szczególnie polecamy przy stosowaniu: dużych grafik gdzie wymagana jest łatwość i szybkość montażu oraz wszędzie tam gdzie konieczne jest zapewnienie łatwości w przenoszeniu całej folii na inne powierzchnie (np. z jednej na drugą szybę). Te naklejki to również idealny produkt dla reklamy krótkookresowej (stosowanej przez kilka dni). Doskonały materiał do produkcji grafik na eventy, targi, krótkookresowe akcje promocyjne, itp. Łatwość naklejania to nie jedyna zaleta, klej punktowy to również bezproblemowe usuwanie folii.

Naklejki z klejem kropkowy easy dot

Naklejki z klejem kropkowym easy dot dedykowane są do zastosowań wewnętrznych i tymczasowych zewnętrznych. Folia z wybiórczym klejem punktowym umożliwia uzyskanie wysokiej jakości wydruków do aplikacji na proste i lekko zakrzywione powierzchnie. Standardowo oferujemy folię białą połysk, na indywidualne zamówienie dostępna jest również wersja biała matowa. Kleju w formie kropek niezwykle ułatwia naklejanie oraz pozycjonowanie naklejek na docelowym podłożu.

Główne cechy naklejek z klejem kropkowym

Naklejki z klejem punktowym to super rozwiązanie przy naklejaniu dużych formatów przez niedoświadczone osoby. Klej ułatwia naklejanie i wielokrotne pozycjonowanie folii. Idealne rozwiązanie w galeriach handlowych gdzie wymagana jest częsta wymiana grafik.

Zastosowanie

Główne zastosowanie to tymczasowe i szybkie aplikacje foli na akcjach promocyjnych, eventach, w kinach, teatrach, na ścianach, w windach, drzwiach, bramach wejściowych. Naklejki easy dot zastosujesz przy aplikacjach wielkich grafik na oknach, szybach, lustrach i witrynach sklepów w punktach handlowych i usługowych. Nalepki z klejem punktowym zastosujesz tam gdzie wymagane jest aby folia nie pozostawiała kleju i jej usuwanie było bardzo łatwe jak np. lakier samochodowy. Etykiet z lekkim klejem użyjesz również do znakowania odzieży; w szatniach, depozytach, przebieralniach, pralniach.

Naklejka z klejem kropkowym punktowym
Naklejki z klejem kropkowym punktowym
Naklejki z klejem kropkowym easy dot, naklejenie bez bąbli powietrza

Wybiórczy klej nałożony punktowo

Naklejki z klejem kropkowym/punktowym - standardowo oferujemy folię białą połysk, na indywidualne zamówienie dostępna jest również wersja biała matowa. Jak w przypadku każdych folii do druku oferujemy zadruk w pełnej palecie barw CMYK. W związku z zastosowaniem wybiórczego kleju punktowego na powierzchni folii widoczne jest delikatna faktura kropek.

Wydrukuj swoje super wytrzymałe naklejki!

Oferowane w tym dziale naklejki drukowane i nacinane po obrysie mogą być dodatkowo zabezpieczone specjalnym laminatem foliowym. Znacznie wydłuża on żywotność kolorów oraz dodatkowo uodparnia on naklejki na uszkodzenia mechaniczne i działanie promieni UV.

Naklejki laminowane easy dot, są również odporne na działanie chemikaliów, paliw, detergentów, itp. Nadruku z takich naklejek nie da się zmyć bez ich uszkodzenia mechanicznego! Wariant laminowania to gwarancja, że w 100% nadruk jest niezmywalny, jest to idealne rozwiązanie wszędzie tam gdzie warunki wymagają, aby nadruk był całkowicie odporny na wszelkie czynniki zewnętrzne. 

Jakość jest najważniejsza

- zależy nam na pełnym zadowoleniu każdego klienta dlatego aby zapewnić najwyższą jakość druku naklejek zalecamy pliki dostarczać w wersji wektorowej, pozwoli to na dowolną zmianę wymiaru grafiki bez strat jakości. Grafiki rastrowe należy przygotowywać w wysokiej rozdzielczości. Szczegółową specyfikację jak przygotować pliki do druku znajdziesz w dziale POMOC.

Nie masz wzoru lub projektu

- jeżeli nie posiadasz własnego projektu lub wzoru naklejek to zapewniamy również dodatkowe usługi projektowania. Na indywidualne zlecenie nasz dział graficzny opracuje dla Ciebie projekty naklejek, wraz z przygotowaniem plików na potrzeby produkcji co zagwarantuje najwyższą jakość ich wykonania.

Mnogość zastosowania

- tworzymy wzory naklejek firmowych, reklamowych, informacyjnych, ostrzegawczych oraz specjalnego zastosowania. Wydrukujesz u nas naklejki i etykiety które znajdą zastosowanie w firmach produkcyjnych, sklepach, salonach sprzedaży, galeriach handlowych, serwisach, kinach, halach sportowych, fabrykach itp. Zamówisz u nas naklejki przeznaczone na promocje, jako gadżet reklamowy, na swoje produkty, na ściany, podłogi, szyby, witryny, samochody, tablice i szyldy reklamowe. Naklejki mogą być personalizowane, posiadać unikalną numerację seryjną, kody kreskowe, QR lub inne zmienne.