•  
  •  
  •  
  •  
Naklejek z klejem kropkowym easydot - drukarnia naklejek

AKTUALNA PROMOCJA
Do końca października 2021 naklejki srebrnez rabatem 10%

Naklejki z klejem kropkowym, easy dot

druknaklejek

ODPORNE NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE

Trwałość naklejek w zależności od warunków ekspozycji
W przypadku naklejek bez dodatkowego laminowania deszcz, słońce, mróz oraz wysoka temperatura to czynniki które nie mają wpływu na trwałość i żywotność naklejek w minimalnym okresie 2-3 lat.
Na żywotność mają wpływ warunki eksploatacji i ekspozycji.
Głównym czynnikiem degradacji folii oraz kolorów jest promieniowanie UV. Mniejsza ekspozycja na słońce wpływa na wydłużenie trwałości folii i nasycenia kolorów nadruku. Dodatkowe laminowanie znacznie wydłuża trwałość kolorów, a nadruk staje się nie do usunięcia.

W przypadku ekspozycji naklejek wewnątrz pomieszczeń ich trwałość jest niemal nieograniczona, z biegiem czasu nasycenie barw pozostają bez zmian.
druknaklejek

DRUK FULL COLOR CMYK

Druk w skali CMYK
Oferowane przez nas naklejki mogą posiadać dowolny pełno kolorowy nadruk w przestrzeni barw CMYK.
druknaklejek

DRUK NA FOLII BIAŁEJ POŁYSK Z KLEJEM PUNKTOWYM

Folia biała
Naklejki z klejem kropkowym drukujemy na folii białej połysk. Istnieje dodatkowa możliwości użycia laminatu foliowego połysk lub matowego, na powierzchni w wykończeniu matowym odbicia światła są zredukowane do minimum.
Klej w tej folii występuje w formie małych kropek, dzięki czemu naklejanie, pozycjonowanie i usuwanie naklejki jest bardzo łatwe.
druknaklejek

NACINANIE DO DOWOLNEGO KSZTAŁTU

Dowolny kształt naklejek
Naklejka może posiadać dowolny kształt, jedynym ograniczeniem jest poziom skomplikowania jej kształtu. Obrys kształtu nie może być wykonany z bardzo poszarpanych i nieregularnych linii. Kształt również nie może posiadać długich, cienkich elementów, może to uniemożliwić nacięcie folii, a elementy naklejki mogą się urwać przy próbie odklejenia jej z papieru podkładowego.
druknaklejek

OPCJA LAMINOWANIA NADRUK W 100% NIEZMYWALNY

Laminowanie
Jeżeli wymagasz od naklejek maksymalnej odporności na ścieranie i chcesz aby nadruk był w 100% niezmywalny skorzystaj z opcji laminowania laminatami foliowymi. Jest to szczególnie zalecane gdy naklejki mają kontakt z agresywną chemią (benzyna, rozpuszczalniki), silnymi detergentami oraz gdy są często przemywane lub szorowane.

Poza walorami uszlachetniającymi i wizualnymi, laminaty nadają naklejką odpowiednich właściwości - nadruk staje się w 100% niezmywalny i nieścieralny. Znacznie wydłuża się również żywotność kolorów ponieważ laminat zawiera filtr UV.

Możesz wybrać pomiędzy laminatami o wykończeniu matowym lub połysk.
druknaklejek

DOWOLNY WYMIAR, MAX. JEDEN BOK ~133 cm

Maksymalny wymiar naklejek
W przypadku druku naklejek z klejem usuwalnym ogranicza nas szerokość materiału na którym drukowane są naklejki. Maksymalnie jeden bok naklejki może mieć 133 cm, drugi bok może posiadać dowolny wymiar.
druknaklejek

NAKLEJKI W ROLI, ARKUSZACH LUB ROZCINANE NA SZTUKI

Druk na roli lub arkusze
Naklejki z klejem w formie kropek możesz zamówić w dwóch wariantach.

Pierwszy wariant - naklejki tylko nacięte do kształtu, bez dodatkowego rozkroju - będzie to szeroka rola z naciętymi do kształtu naklejkami, odstęp między każdą naklejką wynosi około 2-3 mm. W przypadku dużych nakładów naklejki dostarczamy w formie wydruku w roli o szerokość 137 cm.

Drugi wariant - cały nakład podzielony jest na pojedyncze sztuki. Naklejki dodatkowo cięte są gilotyną do formatu kwadratów lub prostokątów, na każdym takim użytku naklejka jest nacięta do żądanego kształtu. W tym wariancie można również zamówić naklejki rozkrawane po kilka sztuk na arkuszach według dowolnego formatu.

Naklejki z klejem kropkowym, druk naklejek z klejem easy dot Naklejki z klejem kropkowym

Naklejaj bez pęcherzy i bąbli powietrza!

Kleju w formie kropek ułatwia naklejanie i pozycjonowanie naklejek. Naklejki na docelowe podłoże staje się niezwykle łatwa. Możliwe jest wielokrotne pozycjonowanie folii oraz absolutna pewność, że pod warstwą folii nie powstaną pęcherze powietrza.

Łatwość montażu i usuwania naklejek

Tego typu naklejki szczególnie polecamy przy stosowaniu: dużych grafik gdzie wymagana jest łatwość i szybkość montażu oraz tam gdzie konieczne jest zapewnienie łatwości w przenoszeniu folii na inne powierzchnie. Te naklejki to również idealny produkt dla reklamy krótkookresowej (stosowanej przez kilka dni). Doskonały materiał do produkcji grafik na eventy, targi, krótkookresowe akcje promocyjne, itp. Łatwość naklejania to nie jedyna zaleta, klej punktowy to również bezproblemowe usuwanie folii. Naklejki z klejem kropkowym to też doskonałe rozwiązanie dla osób nie posiadających odpowiedniej wiedzy oraz umiejętności przy aplikacji dużych brytów folii.

Naklejki z klejem kropkowy easy dot

Naklejki z klejem kropkowym easy dot dedykowane są do zastosowań wewnętrznych i tymczasowych zewnętrznych. Folia z wybiórczym klejem punktowym umożliwia uzyskanie wysokiej jakości wydruków do aplikacji na proste i lekko zakrzywione powierzchnie. Standardowo oferujemy folię białą połysk, na indywidualne zamówienie dostępna jest również wersja biała matowa. Kleju w formie kropek niezwykle ułatwia naklejanie oraz pozycjonowanie naklejek na docelowym podłożu.

Naklejka z klejem kropkowym punktowym
Naklejki z klejem kropkowym punktowym
Naklejki z klejem kropkowym easy dot, naklejenie bez bąbli powietrza

Wybiórczy klej nałożony punktowo

Naklejki z klejem kropkowym/punktowym - standardowo oferujemy folię białą połysk, na indywidualne zamówienie dostępna jest również wersja biała matowa. Jak w przypadku każdych folii do druku oferujemy zadruk w pełnej palecie barw CMYK. W związku z zastosowaniem wybiórczego kleju punktowego na powierzchni folii widoczne jest delikatna faktura kropek.

Wydrukuj swoje super wytrzymałe naklejki!

Oferowane w tym dziale naklejki drukowane i nacinane po obrysie mogą być dodatkowo zabezpieczone specjalnym laminatem foliowym. Znacznie wydłuża on żywotność kolorów oraz dodatkowo uodparnia on naklejki na uszkodzenia mechaniczne i działanie promieni UV.

Naklejki laminowane easy dot, są również odporne na działanie chemikaliów, paliw, detergentów, itp. Nadruku z takich naklejek nie da się zmyć bez ich uszkodzenia mechanicznego! Wariant laminowania to gwarancja, że w 100% nadruk jest niezmywalny, jest to idealne rozwiązanie wszędzie tam gdzie warunki wymagają, aby nadruk był całkowicie odporny na wszelkie czynniki zewnętrzne. 

Jakość jest najważniejsza - zależy nam na pełnym zadowoleniu każdego klienta dlatego aby zapewnić najwyższą jakość druku naklejek zalecamy pliki dostarczać w wersji wektorowej, pozwoli to na dowolną zmianę wymiaru grafiki bez strat jakości. Grafiki rastrowe należy przygotowywać w wysokiej rozdzielczości. Szczegółową specyfikację jak przygotować pliki do druku znajdziesz w dziale POMOC.

Nie masz wzoru lub projektu - jeżeli nie posiadasz własnego projektu lub wzoru naklejek to zapewniamy również dodatkowe usługi projektowania. Na indywidualne zlecenie nasz dział graficzny opracuje dla Ciebie projekty naklejek, wraz z przygotowaniem plików na potrzeby produkcji co zagwarantuje najwyższą jakość ich wykonania.

Mnogość zastosowania - tworzymy wzory naklejek firmowych, reklamowych, informacyjnych, ostrzegawczych oraz specjalnego zastosowania. Wydrukujesz u nas naklejki i etykiety które znajdą zastosowanie w firmach produkcyjnych, sklepach, salonach sprzedaży, galeriach handlowych, serwisach, kinach, halach sportowych, fabrykach itp. Zamówisz u nas naklejki przeznaczone na promocje, jako gadżet reklamowy, na swoje produkty, na ściany, podłogi, szyby, witryny, samochody, tablice i szyldy reklamowe. Naklejki mogą być personalizowane, posiadać unikalną numerację seryjną, kody kreskowe, QR lub inne zmienne.  

Przykładowe fotografie wykonywanych przez nas naklejek


Zobacz przykładowe fotografie oferowanych przez nas naklejki drukowane z klejem kropkowym easy dot - poznaj jakość i precyzję ich wykonania.
Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!


Wypełnij poniższy formularz aby otrzymać wycenę


Jak możesz poznać koszty druku naklejek? Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać wycenę.
Prześlemy ją w pliku PDF na podany w formularzu adres e-mail.
Wycena zawiera: koszty produkcji, wysyłki oraz maksymalny czas realizacji zlecenia.Dowiedz się jak przygotować poprawnie plik do druku:
Pobierz makietę pliku

Pobierz makietę

Opis jak przygotować poprawnie plik do druku.

Pobierz przykładowy plik PDF

Pobierz przykładowy plik PDF

Przykład poprawnie przygotowanego pliku do druku.

srebrne matowe naklejki

Szczegóły techniczne i wiele więcej informacji

Wszelkie informacje o naklejkach znajdziesz w dziale POMOC.


Naklejk z klejem kropkowym

wyceń swoje naklejki!