Naklejki z lekkim klejem usuwalnym, druk naklejek usuwalnych Naklejki z lekkim klejem

Naklejki z obniżoną siłą klejenia

Zamówisz u nas naklejki samoprzylepne z klejem usuwalnym o niższej sile klejenia niż w przypadku naklejek standardowych. Specjalnie dobrany rodzaj kleju zapewnia łatwe usunięcie naklejek w okresie 1 roku od momentu jej aplikacji.

Zastosowany klej charakteryzuje się ponad 2,5-krotnie niższą siłą klejenia w stosunku do standardowo stosowanego kleju trwałego/permanentnego.

Łatwe usuwanie bez śladów kleju

Naklejki te doskonale sprawdzą się np. jako naklejki informacyjne: cenówki, naklejki na ubrania, oferty rabatowe naklejane bezpośrednio na sprzęt elektroniczny, meble oraz inne produkty wystawowe. Tego typu naklejki można również stosować do aplikacji na ścianach w formie plakatów, fototapet i innych materiałów reklamowych wielkoformatowych.

Druk naklejek na folii białej

Naklejki z lekkim klejem usuwalnym drukujemy standardowo na białej folii matowej (istnieje również opcja zamówienia wersji połysk). Oferujemy pełnokolorowy druk w skali CMYK wraz z nacinaniem naklejek do dowolnego kształtu.

Główne cechy naklejek z lekkim klejem usuwalnym

Naklejki z klejem usuwalnym dedykowane są do zastosowania na wszelkich gładkich podłożach w sytuacjach gdzie wymagane jest aby usuwanie folii nie pozostawiało śladów kleju. W ciągu 1 roku od aplikacji folii można ją usuwać bez efektu rozwarstwienia kleju.

Zastosowanie

Naklejki z klejem usuwalnym zastosujesz na oknach, szybach, lustrach i witrynach sklepów w punktach handlowych i usługowych. Główne zastosowanie to trwała aplikacja foli na różnych podłożach z założeniem ich demontażu do roku od dnia ich naklejenia. Naklejek tych użyjesz również na eventach, koncertach, do znakowania odzieży; w szatniach, depozytach, przebieralniach, pralniach. Doskonale sprawdzą się na wielu materiałach i tkaninach, na kurtkach, spodniach czy t-shirtach.

Naklejki z lekkim klejem usuwalnym
Naklejka z lekkim klejem usuwalnym
Naklejki samoprzylepne ze słabym lekkim klejem usuwalnym

Druk naklejek usuwalnych

Klej w tych naklejkach jest tak dobrany aby zapewnić łatwe usunięcie naklejek w okresie jednego roku od jej naklejenia. Drukuj taniej - zamawiaj wiele wzorów w jednym nakładzie! W ramach jednego nakładu, przy zachowaniu tego samego rozmiaru i rodzaju folii możemy wykonać druk dowolnej ilości projektów/wzorów.
Jeżeli poszukujesz naklejek całkowicie pozbawionych warstwy kleju polecamy zastosować naklejki adhezyjne bez klejowe dostępne również w naszej ofercie.

Jakość jest najważniejsza

- zależy nam na pełnym zadowoleniu każdego klienta dlatego aby zapewnić najwyższą jakość druku naklejek zalecamy pliki dostarczać w wersji wektorowej, pozwoli to na dowolną zmianę wymiaru grafiki bez strat jakości. Grafiki rastrowe należy przygotowywać w wysokiej rozdzielczości. Szczegółową specyfikację jak przygotować pliki do druku znajdziesz w dziale POMOC.

Nie masz wzoru lub projektu

- jeżeli nie posiadasz własnego projektu lub wzoru naklejek to zapewniamy również dodatkowe usługi projektowania. Na indywidualne zlecenie nasz dział graficzny opracuje dla Ciebie projekty naklejek, wraz z przygotowaniem plików na potrzeby produkcji co zagwarantuje najwyższą jakość ich wykonania.

Mnogość zastosowania

- tworzymy wzory naklejek firmowych, reklamowych, informacyjnych, ostrzegawczych oraz specjalnego zastosowania. Wydrukujesz u nas naklejki i etykiety które znajdą zastosowanie w firmach produkcyjnych, sklepach, salonach sprzedaży, galeriach handlowych, serwisach, kinach, halach sportowych, fabrykach itp. Zamówisz u nas naklejki przeznaczone na promocje, naklejki na ubrania, jako gadżet reklamowy, na swoje produkty, na ściany, podłogi, szyby, witryny, samochody, tablice i szyldy reklamowe. Naklejki mogą być personalizowane, posiadać unikalną numerację seryjną, kody kreskowe, QR lub inne zmienne.