•  
  •  
  •  
  •  
Naklejki wewnętrzne - drukarnia naklejek

AKTUALNA PROMOCJA
Do końca października 2021 naklejki srebrnez rabatem 10%

Naklejki z drukiem od strony kleju

druknaklejek

ODPORNE NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE

Trwałość naklejek w zależności od warunków ekspozycji
Warunki atmosferyczne w tym deszcz, słońce, mróz oraz wysoka temperatura to czynniki które nie mają wpływu na trwałość i żywotność naklejek w minimalnym okresie 2-3 lat.
Na żywotność mają wpływ warunki eksploatacji i ekspozycji.
Głównym czynnikiem degradacji folii oraz kolorów jest promieniowanie UV. Mniejsza ekspozycja na słońce wpływa na wydłużenie trwałości folii i nasycenia kolorów nadruku.

W przypadku ekspozycji naklejek wewnątrz pomieszczeń ich trwałość jest niemal nieograniczona, z biegiem czasu nasycenie barw pozostają bez zmian.
druknaklejek

DRUK FULL COLOR CMYK

Druk w skali CMYK
Oferowane przez nas naklejki mogą posiadać dowolny pełno kolorowy nadruk od strony kleju w przestrzeni barw CMYK.
druknaklejek

DRUK NA FOLII BIAŁEJ

Folia biała
Naklejki wewnętrzne drukujemy na folii białej. Nadruk znajduje się od drugiej strony naklejki czyli na warstwie kleju.
Naklejki te dedykowane są do aplikacji na płaskich powierzchniach szklanych: szyby, okna, witryny sklepowe lub na przezroczystych tworzywach sztucznych: płyty plexi/PMMA, poliwęglan.
druknaklejek

NACINANIE DO DOWOLNEGO KSZTAŁTU

Dowolny kształt naklejek
Naklejka może posiadać dowolny kształt, jedynym ograniczeniem jest poziom skomplikowania jej kształtu. Obrys kształtu nie może być wykonany z bardzo poszarpanych i nieregularnych linii. Kształt również nie może posiadać długich, cienkich elementów, może to uniemożliwić nacięcie folii, a elementy naklejki mogą się urwać przy próbie odklejenia jej z folii podkładowej.
druknaklejek

DOWOLNY WYMIAR, MAX. JEDEN BOK ~100 cm

Maksymalny wymiar naklejek
W przypadku produkcji naklejek z drukiem od strony kleju ogranicza nas szerokość materiału na którym drukowane są naklejki. Maksymalnie jeden bok naklejki może mieć 100 cm, drugi bok może posiadać dowolny wymiar.
druknaklejek

NAKLEJKI W ROLI, ARKUSZACH LUB ROZCINANE NA SZTUKI

Druk na roli lub arkusze
Naklejki wewnętrzne możesz zamówić w dwóch wariantach.

Pierwszy wariant - naklejki tylko nacięte do kształtu, bez dodatkowego rozkroju - będzie to szeroka rola z naciętymi do kształtu naklejkami, odstęp między każdą naklejką wynosi około 2-3 mm. W przypadku dużych nakładów naklejki dostarczamy w formie wydruku w roli o szerokość 100 cm.

Drugi wariant - cały nakład podzielony jest na pojedyncze sztuki. Naklejki dodatkowo cięte są gilotyną do formatu kwadratów lub prostokątów, na każdym takim użytku naklejka jest nacięta do żądanego kształtu. W tym wariancie można również zamówić naklejki rozkrawane po kilka sztuk na arkuszach według dowolnego formatu.

Naklejki wewnętrzne na szyby, druk od strony kleju Naklejki wewnętrzne

Naklejki do aplikacji od wewnątrz

Wykonujemy naklejki na powierzchnie szklane i przezroczyste z nadrukiem od strony kleju. Oferujemy druk naklejek do aplikacji od wewnątrz; nalepki na szyby, szklane drzwi wejściowe, witryny - aplikacja od wewnątrz pomieszczenia (podklejki)! Wykonujemy naklejki wewnętrzne które są idealną alternatywą dla klasycznych naklejek czy też reklam naklejanych w sposób tradycyjny od zewnątrz. Zamówisz u nas naklejki odporne na ścieranie i uszkodzenia.

Druk naklejek od strony kleju

Standardowo naklejki drukowane są na białej folii samoprzylepnej po stronie kleju. Każde naklejki oferujemy wraz ich docięciem (cięcie ploterem po obrysie) do dowolnego kształtu i wymiaru. Naklejki nie są narażone na uszkodzenie i odklejenie dzięki naklejaniu ich od wewnętrznej części szyby.

Naklejki wewnętrzne na szyby, witryny, okna

Naklejki z nadrukiem od strony kleju znajdą zastosowanie w sklepach, galeriach handlowych, siłowniach, restauracjach, w branży motoryzacyjnej - w formie naklejek informacyjnych i reklamowych, w przemyśle - znakowanie maszyn i urządzeń przemysłowych, tabliczki informacyjne. Doskonale sprawdzają się w reklamie użytkowej wszędzie tam gdzie wymagana jest aplikacja od wewnątrz. Naklejki mogą mieć również formę informacyjno-ostrzegawczą - na szklane drzwi wejściowe, szyby, witryny, itp.
Dzięki temu, że aplikacja folii jest możliwa od wnętrza pomieszczenia, naklejki te można naklejać wszędzie tam gdzie dostęp od zewnątrz jest utrudniony lub całkowicie niemożliwy.

Podklejki, naklejki pod szyby
Druk od strony kleju naklejek
Naklejki wewnętrzne na szyby, druk od strony kleju (podklejki)

Folie z nadrukiem po stronie kleju

Ten typ naklejek to doskonała alternatywa dla bezpośredniego druku na szkle. Druk od strony kleju pozwala na wykorzystanie grafik do dekoracji szyb, witryn, szaf przesuwnych i innych powierzchni szklanych stanowiących dekorację zarówno dla lokali jak i prywatnych mieszkań. Maksymalna szerokość druku to około 130 cm, długość drugiego boku jest dowolna.

Oprócz druku z powierzonych plików lub zdjęć oferujemy również druk fotografii zakupionych w banku zdjęć. Fotografie dostępne są w wysokiej jakości i przystępnych cenach - dostępne jest kilka milionów fotografii! Naklejki drukowane od strony kleju są całkowicie odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, gdyż treść grafiki/reklamy znajduje się od spodu (po stronie kleju). W przypadku naklejania na szyby samochodów unikamy ewentualnych problemów z uszkodzeniem naklejki podczas mycia pojazdu.

Jakość jest najważniejsza - zależy nam na pełnym zadowoleniu każdego klienta dlatego aby zapewnić najwyższą jakość druku naklejek zalecamy pliki dostarczać w wersji wektorowej, pozwoli to na dowolną zmianę wymiaru grafiki bez strat jakości. Grafiki rastrowe należy przygotowywać w wysokiej rozdzielczości. Szczegółową specyfikację jak przygotować pliki do druku znajdziesz w dziale POMOC.

Nie masz wzoru lub projektu - jeżeli nie posiadasz własnego projektu lub wzoru naklejek to zapewniamy również dodatkowe usługi projektowania. Na indywidualne zlecenie nasz dział graficzny opracuje dla Ciebie projekty naklejek, wraz z przygotowaniem plików na potrzeby produkcji co zagwarantuje najwyższą jakość ich wykonania.

Mnogość zastosowania - tworzymy wzory naklejek firmowych, reklamowych, informacyjnych, ostrzegawczych oraz specjalnego zastosowania. Wydrukujesz u nas naklejki i etykiety które znajdą zastosowanie w firmach produkcyjnych, sklepach, salonach sprzedaży, galeriach handlowych, serwisach, kinach, halach sportowych, fabrykach itp. Zamówisz u nas naklejki przeznaczone na promocje, jako gadżet reklamowy, na swoje produkty, na ściany, podłogi, szyby, witryny, samochody, tablice i szyldy reklamowe. Naklejki mogą być personalizowane, posiadać unikalną numerację seryjną, kody kreskowe, QR lub inne zmienne.  

Przykładowe fotografie wykonywanych przez nas naklejek


Zobacz przykładowe fotografie oferowanych przez nas naklejek wewnętrznych z drukiem od strony kleju - poznaj jakość i precyzję ich wykonania.
Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!


Wypełnij poniższy formularz aby otrzymać wycenę


Jak możesz poznać koszty druku naklejek? Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać wycenę.
Prześlemy ją w pliku PDF na podany w formularzu adres e-mail.
Wycena zawiera: koszty produkcji, wysyłki oraz maksymalny czas realizacji zlecenia.Dowiedz się jak przygotować poprawnie plik do druku:
Pobierz makietę pliku

Pobierz makietę

Opis jak przygotować poprawnie plik do druku.

Pobierz przykładowy plik PDF

Pobierz przykładowy plik PDF

Przykład poprawnie przygotowanego pliku do druku.

srebrne matowe naklejki

Szczegóły techniczne i wiele więcej informacji

Wszelkie informacje o naklejkach znajdziesz w dziale POMOC.


Naklejki pod szyby wewnętrzne

wyceń swoje naklejki!