Naklejki wewnętrzne na szyby, druk od strony kleju Naklejki wewnętrzne

Naklejki do aplikacji od wewnątrz

Wykonujemy naklejki na powierzchnie szklane i przezroczyste z nadrukiem od strony kleju. Oferujemy druk naklejek do aplikacji od wewnątrz; nalepki na szyby, szklane drzwi wejściowe, witryny - aplikacja od wewnątrz pomieszczenia (podklejki)! Wykonujemy naklejki wewnętrzne które są idealną alternatywą dla klasycznych naklejek czy też reklam naklejanych w sposób tradycyjny od zewnątrz. Zamówisz u nas naklejki odporne na ścieranie i uszkodzenia.

Druk naklejek od strony kleju

Standardowo naklejki drukowane są na białej folii samoprzylepnej po stronie kleju. Każde naklejki oferujemy wraz ich docięciem (cięcie ploterem po obrysie) do dowolnego kształtu i wymiaru. Naklejki nie są narażone na uszkodzenie i odklejenie dzięki naklejaniu ich od wewnętrznej części szyby.

Naklejki wewnętrzne na szyby, witryny, okna

Naklejki z nadrukiem od strony kleju znajdą zastosowanie w sklepach, galeriach handlowych, siłowniach, restauracjach, w branży motoryzacyjnej - w formie naklejek informacyjnych i reklamowych, w przemyśle - znakowanie maszyn i urządzeń przemysłowych, tabliczki informacyjne. Doskonale sprawdzają się w reklamie użytkowej wszędzie tam gdzie wymagana jest aplikacja od wewnątrz. Naklejki mogą mieć również formę informacyjno-ostrzegawczą - na szklane drzwi wejściowe, szyby, witryny, itp.
Dzięki temu, że aplikacja folii jest możliwa od wnętrza pomieszczenia, naklejki te można naklejać wszędzie tam gdzie dostęp od zewnątrz jest utrudniony lub całkowicie niemożliwy.

Główne cechy naklejek wewnętrznych

Naklejki które można stosować na szybach i naklejać je od wewnętrznej części okna/witryny. Doskonała alternatywa w miejscach gdzie standardowy montaż od zewnątrz jest utrudniony bądź niemożliwy. Duże naklejki można łatwo i wygodnie naklejać metodą na mokro.

Zastosowanie

Naklejki wewnętrzne z drukiem od strony kleju głównie stosuje się na szybach i witrynach sklepów, aptek, salonów kosmetyczny, ośrodkach medycznych czy w innych punktach handlowych i usługowych. W dużym formacie pozwalają na oklejenie całości szyb lub fragmentów. Naklejki wewnętrzne w małych formatach często stosuje się na drzwiach wejściowych z informacjami o godzinach otwarcia, płatnością kartą, promocjach, rabatach, programach lojalnościowych. Naklejki te używane są również przez salony sprzedaży samochodów, serwisy, warsztaty, imprezy motoryzacyjne, zloty, car spoty.

Podklejki, naklejki pod szyby
Druk od strony kleju naklejek
Naklejki wewnętrzne na szyby, druk od strony kleju (podklejki)

Folie z nadrukiem po stronie kleju

Ten typ naklejek to doskonała alternatywa dla bezpośredniego druku na szkle. Druk od strony kleju pozwala na wykorzystanie grafik do dekoracji szyb, witryn, szaf przesuwnych i innych powierzchni szklanych stanowiących dekorację zarówno dla lokali jak i prywatnych mieszkań. Maksymalna szerokość druku to około 130 cm, długość drugiego boku jest dowolna.

Oprócz druku z powierzonych plików lub zdjęć oferujemy również druk fotografii zakupionych w banku zdjęć. Fotografie dostępne są w wysokiej jakości i przystępnych cenach - dostępne jest kilka milionów fotografii! Naklejki drukowane od strony kleju są całkowicie odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, gdyż treść grafiki/reklamy znajduje się od spodu (po stronie kleju). W przypadku naklejania na szyby samochodów unikamy ewentualnych problemów z uszkodzeniem naklejki podczas mycia pojazdu.

Jakość jest najważniejsza

- zależy nam na pełnym zadowoleniu każdego klienta dlatego aby zapewnić najwyższą jakość druku naklejek zalecamy pliki dostarczać w wersji wektorowej, pozwoli to na dowolną zmianę wymiaru grafiki bez strat jakości. Grafiki rastrowe należy przygotowywać w wysokiej rozdzielczości. Szczegółową specyfikację jak przygotować pliki do druku znajdziesz w dziale POMOC.

Nie masz wzoru lub projektu

- jeżeli nie posiadasz własnego projektu lub wzoru naklejek to zapewniamy również dodatkowe usługi projektowania. Na indywidualne zlecenie nasz dział graficzny opracuje dla Ciebie projekty naklejek, wraz z przygotowaniem plików na potrzeby produkcji co zagwarantuje najwyższą jakość ich wykonania.

Mnogość zastosowania

- tworzymy wzory naklejek firmowych, reklamowych, informacyjnych, ostrzegawczych oraz specjalnego zastosowania. Wydrukujesz u nas naklejki i etykiety które znajdą zastosowanie w firmach produkcyjnych, sklepach, salonach sprzedaży, galeriach handlowych, serwisach, kinach, halach sportowych, fabrykach itp. Zamówisz u nas naklejki przeznaczone na promocje, jako gadżet reklamowy, na swoje produkty, na ściany, podłogi, szyby, witryny, samochody, tablice i szyldy reklamowe. Naklejki mogą być personalizowane, posiadać unikalną numerację seryjną, kody kreskowe, QR lub inne zmienne.