Druk plakatów wielkoformatowych i małego formatu

Druk plakatów od 1 sztuki!

Drukujemy nie tylko naklejki! Od teraz zamówisz również u nas plakaty reklamowe, informacyjne i dekoracyjne. Plakat to jedna z największych formatów reklamy drukowanej. Stworzone z myślą o promowaniu: wydarzeń (kina, teatry, koncerty, eventy, szkolenia), produktów i usług (promocje, wyprzedaże, okazje, otwarcia lokali). Dzięki wielkiemu formatowi plakaty przyciągają uwagę jak żadna inna forma reklamy. Wielkie oznacza dobrze widoczne zatem zamów swoje plakaty o wielkość 1, 2, 4 m2 lub jeszcze większe !

Plakaty wielkiego formatu

Wykonujemy plakaty w dużych formatach stosując technologię druku wielkoformatowego lub cyfrowego z wykorzystaniem pełnej palety barw CMYK. Druk wielkoformatowy pozwala na druk plakatów już od 1 sztuki!

Drukuj więcej - płać mniej

Przy druku plakatów wraz ze wzrostem nakładu cena jednostkowa spada - im więcej zamówisz, tym mniej zapłacisz za 1 sztukę!

Oferujemy m.in. następujące formaty plakatów:


B1 - 980 x 680 mm
B2 - 680 x 480 mm
A1 - 840 x 594 mm
A2 - 594 x 420 mm
A3 - 420 x 297 mm
A4 - 210 x 297 mm
lub dowolny inny format

Super wytrzymałe plakaty!

Szukasz czegoś wytrzymałego i odpornego na wszelkie warunki, wykonujemy super odporne plakaty. Formaty powyżej A4 zamówisz u nas drukowane na specjalnym materiale dzięki któremu plakaty są odporne na wszelkie warunki zewnętrzne, dedykowane do ekspozycji zewnętrznej (odporność na wszelkie warunki pogodowe i temperaturowe).

Główne cechy plakatów

Wykonujemy plakaty drukowane na dwóch typach materiałów: papier plakatowy matowy o gramaturze 120g oraz materiał typu frontlit premium matowy o gramaturze 510g. Maksymalny wymiar jednego z boków plakatów to 100 cm dla papieru oraz 135 cm dla materiału typu frontlit.

Zastosowanie

Plakaty zastosujesz w formie reklamowej (promowanie produktów, usług, akcje promocyjne, sezonowe przeceny). Postery informacyjne (kina, teatry, eventy, koncerty, szkolenia). Wydruki projektów, szkiców, planów budynków, sieci i instalacji, wydruki CAD. Plakat jako dekoracja i ozdoba, wydruki własnych zdjęć do umieszczania w ramach, antyramach i innych oprawach. Plakaty dekoracyjne do wnętrza domów, mieszkań, biur czy wystroju firm. Super wytrzymałe plakaty do stosowania na zewnątrz, na tablice, szyby, okna, witryny, potykacze.

Plakaty drukarnia Katowice druk online
Duk plakatów drukarnia plakaty
Plakaty drukowane na papierze posterowym matowym 120g

Promocja firmy

Plakaty to świetna forma dla materiałów reklamowych, który mogą sprawić, że Twoja firma zwiększy swój zasięg jak i poszerzy swoją rozpoznawalność. Wielki format, wielkie możliwości - plakaty zamówisz w wielu formatach włącznie z własnym dobranym co do milimetra.

Ozdoba i dekoracja pomieszczenia

Zdecyduj się na wydruk własnych, indywidualnych projektów plakatów, aby stworzyć nowoczesną ozdobę biura firmy, nietuzinkowy akcent w salonie w domu czy mieszkaniu lub zastosuj je w dowolnym pomieszczeniu swojego domu. Plakaty dekoracyjne to również doskonały pomysł na prezent. Druk plakatów wielkoformatowych i małego formatu - wybór należy do Ciebie.

Wydruki branżowe

Zamówisz u nas wydruki swoich planów, szkiców i projektów z wielu branż; budowlanych, technicznych, prac inżynieryjnych, mechaniki precyzyjnej. Wydrukujesz plany budynków, układu pomieszczeń i schematy pięter, projekty instalacji, sieci, przyłączy, rysunki techniczne, plany p. poż. Druk mapek kartograficznych dla architektów, geodetów, kartografów i inwestorów. Nasza drukarnia realizuje również wydruki; szkiców, projektów schematów budowy maszyn i urządzeń dla serwisów i mechaników, układów elektrycznych i elektronicznych.