Naklejki odblaskowe, odblaski, druk naklejek odblaskowych Drukujemy naklejki odblaskowe

Połącz funkcję bezpieczeństwa z funkcją marketingową i ostrzegawczą!

Odblaski to nie tylko wyjątkowy gadżet i nietypowa naklejka, ale również istotny element bezpieczeństwa. Coraz bardziej popularne i powszechnie stosowane naklejki odblaskowe możesz teraz zamówić również z własną grafiką. Druk naklejek odbywa się na białej folii w  pełnej palecie kolorów CMYK, bez ograniczeń pod względem rodzaju grafiki czy kolorystyki.

Naklejki odblaskowe odbijające światło

Właściwości folii odblaskowej pozwalają odbijać światło w przypadku skierowania go bezpośrednio na folie (działanie folii jest takie same jak w przypadku znaków drogowych). Dzięki temu folie te doskonale nadają się na reklamę zewnętrzną.

Odblaski na samochody, tablice, szyldy, znaki drogowe

Wykonujemy naklejki odblaskowe w formie elementów kierunkowych, grafiki na tablice, znaki oraz inne elementy, które można dodatkowo wyróżnić poprzez elementy odblaskowe.

Główne cechy naklejek odblaskowych

Naklejki te najłatwiej porównać do znaków drogowych ponieważ są wykonane z tego samego rodzaju materiału. Folia odbija światło które jest skierowane na jej powierzchnię. Pełnokolorowy nadruk w całości posiada właściwości odblaskowe. W wersji laminowanej naklejki odblaskowe posiadają nadruk w 100% odporny na zmycie/przetarcie. Naklejki te pełnią funkcję reklamową jak i bezpieczeństwa - zwiększenia widoczności w nocy.

Zastosowanie

Z powodzeniem użyjesz tych naklejek na samochodach (osobowe, dostawcze, firmowe) pojazdach budowlanych (dźwigi, koparki, ładowarki). Często stosuje się je na tablicach reklamowych, szyldach i witrynach usytuowanych blisko dróg. Odblaski również stosuje się na rowerach, hulajnogach i innych pojazdach UTO. Naklejki te również nakleisz na torbę, plecak czy ubranie poprawiając bezpieczeństwo i widoczność po zmroku.

Odblaski naklejki samoprzylepne
Odblaskowe naklejki
Porównanie naklejki: w świetle dziennym i przy odbiciu światła w nocy

Druk naklejek odblaskowych Oralite

Do druku naklejek używamy wysokiej klasy folii samoprzylepnych Oralite o dużym współczynniku odbicia światła. Naklejki odblaskowe pełnią nie tylko funkcję bezpieczeństwa i ostrzegawczą ale mogą również pełnić funkcję marketingową.Odblaski odporne na warunki zewnętrzne

Wydrukuj swoje super wytrzymałe naklejki odblaskowe! - oferowane w tym dziale pełnokolorowe naklejki odblaskowe mogą być dodatkowo zabezpieczone specjalnym laminatem foliowym. Znacznie wydłuża on żywotność kolorów oraz dodatkowo uodparnia on naklejki na uszkodzenia mechaniczne i działanie promieni UV. Naklejki laminowane są również odporne na działanie chemikaliów, paliw, detergentów, itp. Nadruku z takich naklejek nie da się zmyć bez ich uszkodzenia mechanicznego! Wariant laminowania to gwarancja, że w 100% nadruk jest niezmywalny, jest to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie warunki wymagają, aby nadruk był całkowicie odporny na wszelkie czynniki zewnętrzne.

Jakość jest najważniejsza

- zależy nam na pełnym zadowoleniu każdego klienta dlatego aby zapewnić najwyższą jakość druku naklejek zalecamy pliki dostarczać w wersji wektorowej, pozwoli to na dowolną zmianę wymiaru grafiki bez strat jakości. Grafiki rastrowe należy przygotowywać w wysokiej rozdzielczości. Szczegółową specyfikację jak przygotować pliki do druku znajdziesz w dziale POMOC.

Nie masz wzoru lub projektu

- jeżeli nie posiadasz własnego projektu lub wzoru naklejek to zapewniamy również dodatkowe usługi projektowania. Na indywidualne zlecenie nasz dział graficzny opracuje dla Ciebie projekty naklejek, wraz z przygotowaniem plików na potrzeby produkcji co zagwarantuje najwyższą jakość ich wykonania.

Mnogość zastosowania

- tworzymy wzory naklejek firmowych, reklamowych, informacyjnych, ostrzegawczych oraz specjalnego zastosowania. Wydrukujesz u nas naklejki i etykiety które znajdą zastosowanie w firmach produkcyjnych, sklepach, salonach sprzedaży, galeriach handlowych, serwisach, kinach, halach sportowych, fabrykach itp. Zamówisz u nas naklejki przeznaczone na promocje, jako gadżet reklamowy, na swoje produkty, na ściany, podłogi, szyby, witryny, samochody, tablice i szyldy reklamowe. Naklejki mogą być personalizowane, posiadać unikalną numerację seryjną, kody kreskowe, QR lub inne zmienne.